БЛОГИ

ЯК ОТРИМАТИ ПОЛЬСЬКУ ШЕНГЕНСЬКУ ШОПІНГ ВІЗУ

Posted Автор: Створено: в Правові Коментарі
 • Розмір: Larger Smaller
 • Коментарів: 3
 • Підписатися на оновлення
 • Друкувати

Багато людей вважають, що оформлення шенгенської візи це складно і дорого. Насправді це не так. Хочу поділитися власним досвідом з оформлення польської шенгенської шопінг візи (візи на закупи).

Спочатку необхідно сплатити сервісний збір за послуги візового центру у відділеннях Kredobank чи IMEXBank. Ви отримаєте квитанцію з особистим номером. Після чого чекаєте 24 години і призначаєте дату подачі документів через сайт polandvisa-ukraine.com, або через кол-центр.

Наступним кроком є  збір і подача документів. Я подавав документи на візу у грудні, тому попав під дію нових правил прийому документів, які діють з 15 жовтня 2014 року. За новими правилами необхідно подати:

1)      Візову анкету з вклеєною фотографією.

2)      2 кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см (не старші 6 місяців).

3)      Дійсний закордонний паспорт + копія паспорта і всіх раніше виданих віз.

4)      Внутрішній паспорт + копії усіх сторінок з відмітками.

5)      Страховку з оригіналом та копією квитанції про оплату.

6)      Квитанцію про оплату послуг візового центру.

7)      Документи, що підтверджують вид діяльності:

 • Для учнів і студентів – довідка з навчального закладу (довідка дійсна один місяць з дати видачі).
 • Для найманих працівників – довідка з місця роботи.

8)      Документ, що підтверджує наявність фінансових засобів:

 • Довідка з банку про наявність власних коштів (в моєму випадку це була сума еквівалентна 30 євро) + Виписка з переліком операцій за останні 3 місяці (безкоштовно отримав у відділенні банку протягом 20 хвилин). Довідка дійсна один місяць з дати видачі.

9)      Прохання про видачу візи з метою виїзду в рамках закупівельного туризму (потрібно подавати на першу візу та на подальші також).

10)   Рахунок-фактура, як підтвердження здійснення покупок у Польщі (для першої візи не потрібно, для наступних обов’язково). Під час отримання рахунку-фактури перевіряйте правильність вашого прізвища та ім’я.

11)   Студенти можуть не платити консульський збір (35 євро), надавши копію студентського квитка, та пред’явити оригінал при подачі документів.

12)   Роздруковане підтвердження бронювання готелю чи хостелу через booking.com (Шукайте готелі з безкоштовною відміною броні).

Після семи днів з дня подачі документів я отримав довгоочікувану польську шенгенську візу. Мої витрати склали близько 500 гривень (студенти не сплачують консульський збір 35 євро). Тепер можу відвідати майже 30 країн шенгенського договору.


Правком.інфо

0
Теги: Віза Львів

Коментарі

 • ПРАВКОМ
  ПРАВКОМ Понеділок, 29 червня 2015

  Що чути за чергу на полад віза?

 • реєстрація
  реєстрація П'ятниця, 16 жовтня 2015

  реєструю на чергу на візи. недорого. група https://vk.com/visa_town?w=wall-34011937_1234%2Fall

 • батумі віллас
  батумі віллас Четвер, 05 липня 2018

  Ціль стати власником власного будинку на березі моря в Грузіі може бути на яву. Компанія батумі віллас реалізувала вражаючий проект, який вразить кожному в нашій країні. Ви спроможні переїхати на відпочинок в Батумі, являючись хазяйкою вілли за такою ж вартістю, як і у нас в країні. Підприємство радить привабливі умови покупки. Проект батумі вілла підходить на проживання 19 господарів і складається з 9 вілл на два хазяїна і 1 будівлі для одного. На суміжній земельній ділянці зроблені всі умови для комфортного життя : на досяжній відстані знаходяться аеропорт, море та пляж. коттедж допоможе відволіктись від міського матушні та метушні, тут можна відшукати дійсне щастя і повноцінне життям. Житловий комплекс Батумі Вілас дислокується в спокійному районі, серед цитрусових садів. Тут ви можете втішатись неймовірним відпочинком на віллі за ціною апартаментів. Будиночки базуються на відстані однієї хвилини ходьби від побережжя Чорного моря. На маленькій відстані від котеджів знаходиться торгівельний центр. У кожного домовласника є особиста палісадник та приватний садок, кожна ділянка оформлена по всім догматам ландшафтного дизайну.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 червня 2023

Журналістські розслідування

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

      Низка фактів свідчить про те, що Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова", генеральним директором...

У Львові тендер інституту патології крові "розпиляли" фірми з однаковими документами

У Львові тендер інституту патології крові розпиляли фірми з однаковими документами

    Йдеться про "Кейтерінг-груп" та "Укр-Галич", що "конкурували" між собою в тендері на закупівлю послуги із харчування стаціонарних хворих...

 СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА "РОМА"?

СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА РОМА ?

      Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)

ПРАВКОМБлогиГрацонь ЮрійЯК ОТРИМАТИ ПОЛЬСЬКУ ШЕНГЕНСЬКУ ШОПІНГ ВІЗУ
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів