«Вдячні за чергову надану допомогу для українського народу. Зараз спільно з департаментом соцзахисту працюємо над логістикою та розподілом необхідних ресурсів, які отримали. Також висловлюємо вдячність Українській асоціації готелів та курортів (UHRA) та Польському фонду розвитку за координацію та сприяння проєкту», – поділилася керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.
Наразі на Львівщині офіційно проживають 251 тисяча ВПО, з них 75 тисяч – діти. Нагадаємо, що завдяки ініціативі «Готельного холдингу Польщі», підтримці Уряду Республіки Польща та сприянню Державного агентства стратегічних резервів Республіки Польща Львівщина раніше отримала гуманітарний вантаж на понад 12 млн грн.
Йдеться про 1,5 тисячі ліжок, 3 тисячі комплектів постільної білизни та інші необхідні товари для організації побуту й проживання людей: меблі, матраци, подушки, ковдри, рушники, кухонний інвентар.
Як йдеться в матеріалі, одна з клієнток компанії звернулась зі запитом, чому у паперових квитанціях не вказано показників лічильника, а лише загальний обсяг споживання та сума, яку потрібно заплатити.
У "Нафтогазі" пояснили, що паперові рахунки продовжать надходити, як і раніше, після 20 числа кожного місяця, якщо клієнт обрав друкований формат отримання рахунків.
Також у газопостачальній компанії нагадали, що вони є лише постачальником газу. Прийняття показів лічильника, облік та нарахування об’ємів газу, а також послуги з транспортування блакитного палива, технічне обслуговування мережі та обладнання здійснюють облгази (оператори ГРМ).
"Тому, у паперових рахунках від нашої компанії вказується лише отриманий від оператора ГРМ об'єм газу, натомість показники лічильника зберігаються безпосередньо в оператора ГРМ", — додали у "Нафтогазі".
Як зазначили у компанії, паперові квитанції втрачають свою популярність серед клієнтів "Нафтогаз Україна". А всю необхідну інформацію користувачі отримують в особистому онлайн-кабінеті (my.gas.ua), де можна дізнатись свій баланс, сплатити послуги газопостачання та слідкувати за показниками споживання блакитного палива.
До слова, щоб нарахування в платіжках були коректні, передавати показання лічильників потрібно з 1 по 5 число щомісяця оператору ГРМ (облгазу) на сайті або в чатботі облгазу чи зателефонувавши до контакт-центру.
Як пояснив керівник департаменту міської мобільності, в ситуації, яка трапилась в парку “Знесіння” (був виписаний штраф власнику німецької вівчарки, яка була на повідку, але без намордника, - ред) інспектори Муніципальної варти керувались постановою кабінету міністрів України, яка затвердила перелік небезпечних порід собак, вигул яких повинен здійснюватись в намордниках. Відповідно штраф було виписано згідно зі 154 статтею Кодексу про адміністративні правопорушення, за відсутність намордника.
“Первинно, рейди які проводяться по парках, здійснюються для того, щоб штрафувати за неприбирання екскрементів за тваринами. Насправді це дало вже якийсь ефект. Якщо в перші дні складали більше протоколів, то зараз люди вже стають більш відповідальними”, - додав Олег Забарило.
Чи будуть у Львові штрафувати за відсутність намордників у собак?
“Звичайно, що нашими правилами не прописані вимоги наявності намордників залежно від породи собаки, але є Кодекс України про адмінправопорушення. Тому ми в останніх наших комунікаціях домовились, що “за намордники” наразі не штрафуємо. Будемо вивчати цю тему глибше для того, щоб інспектори діяли в межах чинного законодавства і нормативних документів Львівської міської ради.
Відповідно акцент йде на штрафуванні за неприбирання за своїми улюбленцями, та в певних місцях за відсутність повідків. Також наразі не складали протоколи за відсутність реєстрації тварини, та муніципального жетона ЛКП “Лев”. Думаю, що було б доцільно розпочати складання протоколів і за це”, - підсумував Олег Забарило.
Нагадаємо, відповідно до “Правил утримання і поводження з домашніми тваринами”, які затверджені у Львові, на території Львівської МТГ власники повинні забезпечувати наявність намордника під час вигулу потенційно небезпечного чи небезпечного собаки у громадських місцях. Однак на відміну від загальноукраїнського законодавства, небезпечність собаки не визначається її породою.
Небезпечний собака – собака, що за відсутності виправдовувальних обставин здійснив напад на людину та/або іншу тварину, який призвів до завдання травм чи смерті постраждалій особі/тварині. Виправдовувальними обставинами вважаються: агресивні дії з боку постраждалої особи чи тварини, які передували здійсненому нападу; реакція собаки на завданий йому біль чи травму; захист цією твариною себе, своїх цуценят, свого власника та членів його сім’ї.
Потенційно небезпечний собака – собака, що на постійній основі своєю поведінкою демонструє загрозу нападу, проявляє агресію, спрямовану на людей та/або інших тварин.
Відомо, кожна сторона запустила пару балістичних ракет малої дальності ATACMS американського виробництва.
Військові підтвердили, що південнокорейська ракета Hyunmoo-2 вийшла з ладу незабаром після запуску і розбилася, але обійшлося без жертв.
Додамо, напередодні, 4 жовтня, Північна Корея, що володіє ядерною зброєю, провела випробувальний запуск балістичної ракети над Японією вперше за п'ять років. Японія не використовувала жодних заходів оборони для знищення ракети КНДР.
Як пише Суспільне, про це повідомив народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк.
"Фінальна цифра правок у Бюджет 2023 від депутатів та Комітетів: 1270 штук", – йдеться у повідомленні.
Як повідомив Железняк, розгляд проєкту бюджету на 2023 рік заплановано у першому читанні вже на цьому тижні. Натомість у 2021 році до проєкту бюджету на 2022 рік перед першим читанням внесли близько 3,2 тисяч правок, з яких 1501 було враховано повністю або частково.
О 8:15 ранку він уточнив, що загалом вночі було 6 влучань дронами-камікадзе типу Shahed-136 по Білій Церкві. Постраждала одна людина, пошкоджень зазнала інфраструктура.
Наразі триває ліквідація наслідків обстрілів. На місці працюють усі необхідні служби, 57 рятувальників та 15 одиниць техніки ДСНС, гасіння пожежі продовжується.
На зборах місцевих жителів, які представники окупаційної адміністрації провели у селищі Мирне Херсонської області за участі військових рф, обговорювалось питання набору місцевих чоловіків до складу «народної міліції».
Було зазначено, що освіта, вік, фізичний та моральний стан не мають жодного значення.
Окрім цього на зборах обговорювали питання отримання паспортів рф та майбутнього пенсійного забезпечення. Представники окупаційної адміністрації розповіли «високий рівень життя» пенсіонерів рф. А також, що кожного з них влада обов’язково щорічно «відправляє у туристичні подорожі».
На зустрічі були присутні: Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, командувач Сил спеціальних операцій ЗСУ Віктор Хоренко, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, командувач Національної гвардії України Юрій Лебідь, голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко, т. в. о. голови Служби безпеки України Василь Малюк, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак і його заступник Роман Машовець.
У форматі відеозв'язку до засідання Ставки приєдналися: командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Сирський, командувач військ Оперативного командування «Захід» Сергій Літвінов, командувач військ Оперативного командування «Південь» Андрій Ковальчук.
Учасники засідання заслухали доповіді командувачів військ оперативних напрямків щодо ситуації на передовій та детально розглянули план дій сил оборони щодо подальшої деокупації українських територій.
Крім того, були розглянуті питання забезпечення безпеки на державному кордоні України.
Під особливим контролем Ставки Верховного Головнокомандувача залишається питання матеріально-технічного забезпечення української армії, зокрема постачання необхідного озброєння та боєприпасів.
Окремо учасники зупинилися на підготовці сил оборони до зимового періоду. У цьому контексті було розглянуто питання забезпечення військовослужбовців комплектами зимової форми, взуттям, засобами обігріву.
Низка фактів свідчить про те, що Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова", генеральним директором...
Йдеться про "Кейтерінг-груп" та "Укр-Галич", що "конкурували" між собою в тендері на закупівлю послуги із харчування стаціонарних хворих...
Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...
Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...
Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)