Після обстеження та надання медичної допомоги чоловік відмовився від подальшої госпіталізації.
З огляду на те, що це черговий випадок укусу плазунів, надзвичайники застерігають мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.
Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть.
У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів.
Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.
Повідомляється, що відеоконференція заступника голови Єврокомісії Валдіса Домбровскіса з представниками п'яти країн Центральної Європи щодо імпорту сільськогосподарської продукції з України завершилася без домовленостей.
Переговори з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Болгарією на рівні міністрів сільського господарства продовжаться у понеділок.
За даними RMF FM, Єврокомісія готова піти на поступки. Як свідчить інформація, отримана журналістом RMF FM, Єврокомісія готова розширити перелік товарів, які буде заборонено ввозити з України.
Європейська комісія готова розширити список товарів, заборонених до ввезення з України, крім чотирьох товарів, запропонованих минулого тижня. Поки що вона погодилася лише на заборону імпорту пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику. Тепер неофіційно повідомляється, що вона готова додати до списку продуктів, обмежених на імпорт, й інші товари зі списку, представленого у п'ятницю міністрами сільського господарства п'яти країн, такі як яйця та м'ясо птиці.
Як повідомлялось, Польща, Угорщина, Словаччина і Болгарія ввели заборони на імпорт з України, щоб захистити свої ринки від припливу дешевшої продукції. Румунія не ухвалила рішення про заборону імпорту української аграрної продукції.
Згодом Польща зобов'язалася розблокувати транзит української продукції. Дозвіл на транзит української сільськогосподарської продукції через Польщу знову отримали з 21 квітня. Обсяги аграрних транзитних товарів через цю країну, а також через Угорщину та Словаччину не обмежуються. Румунія обіцяла, що збереже "шляхи солідарності" для транзиту української агропродукції. Болгарія також зобов'язалася, що чекатиме рішення ЄС щодо агропродукції, погодила розблокування автомобілів на кордоні.
ЄС запропонував пакет допомоги п'яти країнам в обмін на скасування обмежень на українську агропродукцію, переговори тривають.
Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.
Начальник Львівської ОВА Максим Козицький розповів, що британські аграрії передали 24 Королівській бригаді ще 24 пікапи. Їх завантажили необхідними речами для захисників і людей, які живуть у прифронтовій зоні.
За три поїздки вони привезли для ЗСУ майже 70 машин. Свою акцію фермери називають Pickups for Peace («Пікапи для миру»), а машини переважно віддають власні, а не купують. Ініціативу започаткував британський фермер Марк Лерд, який із 2014 року допомагає Україні. Його підтримали десятки колег зі Сполученого Королівства.
Вона приймає запити від рідних зниклих, консультує щодо алгоритму дій і передає дані в аналітичний підрозділ Офісу Уповноваженого, повідомляють в Мінреінтеграції.
Найбільший запит серед звернень родин – це отримання юридичної консультації.
Також не менш важливою є психологічна підтримка. Регіональне представництво постійно проводить для рідних тренінги, залучає до цього волонтерські організації та міжнародних донорів.
«Наразі люди найбільше звертаються щодо юридичної консультації. Багато з них втратили годувальника, тож серед актуальних питань – соціальні гарантії», – зауважила регіональний координатор Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти Марія Петришин.
Звернутися до регіонального координатора можна особисто за адресою: м. Львів, вул. Тараса Бобанича «Хаммера», 1-А або ж за телефоном: (098) 363-35-39.
У тимчасовому навчальному центрі протягом року планується підготувати 500 фахівців з розмінування.
До процесу долучатимуться і представники операторів протимінної діяльності, які на сьогодні працюють в Україні.
"Ми все робимо для того, щоб максимально збільшити спроможність наших груп розмінування для очищення територій України від «подарунків», які залишила нам війна. Для цього максимально залучаємо іноземних партнерів. Один з прикладів співпраці - робота із компанією Tetra Tech. Вона готова розгорнути центр підготовки спеціалістів з розмінування, який за попередньою інформацією готуватиме близько 500 наших фахівців протягом року. Це - потужний крок і одна зі складових нашого загального плану з розмінування України", - заявив перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
Начальник Управління екологічної безпеки і протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Руслан Берегуля зазначив, що Tetra Tech має великий досвід, займалася і займається реалізацією проєктів з розмінування у багатьох куточках світу, де були подібні проблеми (великі забруднені вибухонебезпечними предметами території – ред.)
Віцепрезидент Tetra Tech Стів Прістлі додав, що 40 представників Tetra Tech нині вже знаходяться в Україні. Окрім того, до проєкту долучились ще 70 українських фахівців.
Арештовано вантаж на суму понад 200 тисяч доларів. Про це інформує УНН.
Як повідомляється, працівники ДБР викрили злочинну схему вивезення з України дорогоцінних та кольорових металів, яку спільно з посадовцями Волинської митниці налагодили представники приватної київської компанії.
У двох вантажівках з причепами зловмисники намагалися вивезти за межі країни понад 45,5 тонн брухту, який містить кольорові та дорогоцінні метали. Оскільки такий експорт заборонений законом, вантаж оформили як латунний шлак, вказали в ДБР. Насправді ж, як повідомили у бюро, у вантажівках були цілі та подрібнені мікросхеми, у складі яких є платина, золото, кольорові метали. Отримувач – німецьке підприємство.
За попередніми підрахунками, вартість сировини, яку намагалися незаконно вивезти з України, складає понад 200 тисяч доларів США. За клопотанням ДБР суд арештував вантаж, а також обидва транспортні засоби, у яких перевозили контрабанду, вартість яких складає майже 150 тисяч доларів.
Триває розслідування за фактом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України). Передбачене статтею покарання – позбавлення волі на строк до 6 років. Також призначено низку експертиз.
Відтак упродовж минулого тижня з 6 по 12 лютого було проведено 7920 досліджень на COVID-19, з них 537 - позитивні проти 257 за попередній тиждень.
За тиждень зареєстровано один летальний випадок від COVID-19.
Перебувають у лікарні 183 пацієнти.
До слова, від початку пандемії на Львівщині зареєстровано 325954 випадків інфікування COVID-19. З них летальних – 6857.
Вакцинували проти коронавірусу однією дозою 1 092 245 осіб, другу дозу отримали 1 031 890 осіб, першу бустерну – 187 734 особи, другу бустерну – 12578 мешканців Львівщини.
Нагадаємо, нещодавно, під час засідання комісії транспорту та зв'язку Львівської міської ради, керівник ЛКП "Львівавтодор" на виконання протокольного доручення депутатської комісії надав інформацію про реєстр періодичних договорів та витрат в рамках реалізації проєкту автоматизованої системи оплати проїзду на території Львівської МТГ.
Як з'ясувалось, серед підписаних договорів з підрядниками на запровадження електронного квитка є витрати на одяг контролерів, прибирання приміщень ЛКП "Львівавтодор", придбання фотостоків та графічних програм, хостинг сайтів "Львівавтодору" та "Леопарковка".
Як повідомили у Львівській обласній прокуратурі, за результатами вивчення наведених вище даних Галицькою окружною прокуратурою міста Львова внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України.
Прокурори також скерували відповідний лист в Держаудитслужбу щодо призначення ревізії.
Зазначимо, відповідно до ч.1 ст. 367 Кримінального кодексу України:
Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, карається штрафом від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Низка фактів свідчить про те, що Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова", генеральним директором...
Йдеться про "Кейтерінг-груп" та "Укр-Галич", що "конкурували" між собою в тендері на закупівлю послуги із харчування стаціонарних хворих...
Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...
Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...
Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)