"Нафтогаз" пояснив, чому у платіжках немає показників лічильників

Газопостачальна компанія "Нафтогаз" планує і надалі надсилати клієнтам паперові платіжки, у яких відсутні подані користувачами показники лічильників за газ.
 Про це пише "Хвиля" з посиланням на відповідь пресслужби "Нафтогазу".

Як йдеться в матеріалі, одна з клієнток компанії звернулась зі запитом, чому у паперових квитанціях не вказано показників лічильника, а лише загальний обсяг споживання та сума, яку потрібно заплатити.

 

У "Нафтогазі" пояснили, що паперові рахунки продовжать надходити, як і раніше, після 20 числа кожного місяця, якщо клієнт обрав друкований формат отримання рахунків.

Також у газопостачальній компанії нагадали, що вони є лише постачальником газу. Прийняття показів лічильника, облік та нарахування об’ємів газу, а також послуги з транспортування блакитного палива, технічне обслуговування мережі та обладнання здійснюють облгази (оператори ГРМ). 

"Тому, у паперових рахунках від нашої компанії вказується лише отриманий від оператора ГРМ об'єм газу, натомість показники лічильника зберігаються безпосередньо в оператора ГРМ", — додали у "Нафтогазі".

Як зазначили у компанії, паперові квитанції втрачають свою популярність серед клієнтів "Нафтогаз Україна". А всю необхідну інформацію користувачі отримують в особистому онлайн-кабінеті (my.gas.ua), де можна дізнатись свій баланс, сплатити послуги газопостачання та слідкувати за показниками споживання блакитного палива.

До слова, щоб нарахування в платіжках були коректні, передавати показання лічильників потрібно з 1 по 5 число щомісяця оператору ГРМ (облгазу) на сайті або в чатботі облгазу чи зателефонувавши до контакт-центру.

 
 

Журналістські розслідування

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

      Низка фактів свідчить про те, що Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова", генеральним директором...

У Львові тендер інституту патології крові "розпиляли" фірми з однаковими документами

У Львові тендер інституту патології крові розпиляли фірми з однаковими документами

    Йдеться про "Кейтерінг-груп" та "Укр-Галич", що "конкурували" між собою в тендері на закупівлю послуги із харчування стаціонарних хворих...

 СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА "РОМА"?

СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА РОМА ?

      Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМНовини"Нафтогаз" пояснив, чому у платіжках немає показників лічильників
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів