Дочка головного львівського митника, закінчуючи університет, придбала квартиру за 1,4 млн. грн.

   Згідно з електронною декларацією що охоплює 2017 рік,   секретаря судового засідання Львівського апеляційного адміністративного суду Герман Олени Василівни,  яка є дочкою  виконувача обов’язків начальника Львівської митниці ДФС Василя Германа,  декларанту належить квартира у Львові загальною площею 89,78 кв.м. (вартістю 1 421347 грн.). Датою набуття права на даний об’єкт нерухомості зазначено 12.01.2017 року.

   Тепер про кілька цікавих фактів. Вперше електронну декларація  Олена Герман подавала за 2016 рік – як кандидат на посаду секретаря судового засідання Львівського апеляційного адміністративного суду. Документ було подано  26.12.2017 року. У даній декларації зазначено дохід декларанта (у вигляді стипендії – у  розмірі 9805 грн.) та інформацію про готівкові кошти: у розмірі 49000 грн.   Водночас не відображено відомості про квартиру у Львові, придбану 12.01.2017 року (не повідомлено про суттєві зміни у майновому стані декларанта).

   Показовим також  є те, що відомості, які відобразила  в електронній декларації за 2016 рік  Олена Герман (яка зареєстрованим та фактичним місцем проживання вказала Львів та не зазначила жодної інформації про членів сім’ї), суттєво різняться з інформацією, що зазначена  в електронній декларації за  2016 рік її батька -  в.о. начальника Львівської митниці ДФС Василя Германа (який зареєстрованим та фактичним місцем  вказав Дрогобич та зазначив в декларації інформацію  про  дочку -  Олену Герман).

  

   За наявною інформацією, посаду секретаря судового засідання відділу забезпечення роботи другої судової палати Львівського апеляційного адміністративного суду Олена Герман обійняла з 1 лютого 2018 року (після закінчення у 2017 році юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка).

 на фото: головний львівський митник Василь Герман

Редактор "Правкому" просить відгукнутися потерпілих вкладників КС "Галіція Кредит"

Редактор львівського правозахисного сайту «Правком» Віктор Корнієнко просить відгукнутися львів’ян, що постраждали від злочинної діяльності керівників кредитної спілки «Галіція Кредит» (номери контактних телефонів: 050 691 57 30, 096 724 71 04).

 

   Кримінальна справа за фактом заволодіння грошовими коштами членів КС «Галіція Кредит», була порушена ще у 2010 році. Обвинувачення у даній справі слідство висунуло Долгополову Дмитру Сергійовичу, що обіймав посаду голови спостережної  ради КС «Галіція Кредит» (за ч. 4 ст. 190, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209, ч. 2. ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України) та Грунтковській Ользі Мар’янівні, що працювала на посаді голови правління кредитної спілки (за ч. 5 ст. 191 КК України).

   Довгополов Д.С., зокрема, обвинувачувався в тому, що, будучи службовою особою, особисто за попередньою змовою з Грунтковською О.М., в період часу з 2007 по 2009 рр. шляхом зловживання своїм службовим становищем заволодів грошовими коштами вкладників кредитної спілки в особливо великих розмірах – на суму 3,4 млн. грн. (загалом в справі фігурувало понад 150 потерпілих).

   В подальшому, в квітні 2011 року, вказану кримінальну справу було скеровано до Франківського районного суду м. Львова для розгляду по суті. Однак через неповноту досудового слідства та ряд протиріч, які вбачались з матеріалів справи, суд постановив скерувати кримінальну справу прокурору Львівської області для проведення додаткового розслідування.

   Після додаткового розслідування, яке тривали понад п’ять років, кримінальну справу повторно скерували на розгляд по суті до  Франківського районного суду м. Львова. Справа розглядалась суддею Мартьяновою С.М., яка своїм рішенням вдруге повернула її на додаткове розслідування через неповноту досудового слідства. У тому числі з тієї причини, що на той момент слідчими СВ ЛМУ та СУ ГУ МВС у Львівській області не були розслідувані дві кримінальні справи, порушені за ст. 358 КК України (підроблення документів), стосовно керівництва КС «Галіція Кредит» - засновників, голів спостережної ради, ревізійної комісії, кредитного комітету. Розслідування у цих справах  проводилося за матеріалами, що були виділені з кримінальної справи «Долгополова-Грунтковської». Найбільш показовий факт полягає в тому, що дані матеріали під час досудового розслідування зникли.

  Особливу увагу хочу звернути на такі факти.

   Вкладниками кредитної спілки «Галіція Кредит» в основному були громадяни похилого віку, у яких аферисти видурили останні кошти. З часу, коли вони звернулися до правоохоронців і було  порушено кримінальну справу, минуло вісім років, однак досі ніхто не покараний. А тепер про головне. Низка фактів вказує на те, що дану кримінальну справу правоохоронці розвалювали умисно. Пов’язано це, зокрема, може бути з тим, що Долгополов Д.М. є адвокатом та бувшим працівником органів внутрішніх справ (зокрема,  він працював слідчим слідчого відділення Сихівського районного відділу ЛМУ ГУ МВС у Львівській області). Відомо також про те, що в правоохоронних органах  працюють інші близькі родичі Долгополова Д.М.

   Розпочавши журналістське розслідування за фактами, що свідчать про умисний розвал кримінальної справи стосовно керівників КС «Галіція Кредит», я зіткнувся з ситуацією, коли потерпілі відмовляються йти на контакт. Головний аргумент звучить так: бувші засновника та керівники кредитного союзу все давно «порішали» - в поліції,  прокуратурі, судах, посадити їх за грати, отримати відшкодування, завдане злочином  – нереально. Отож, прошу відгукнутися тих, хто думає інакше: хто не втратив надію добитися справедливого розслідування. Номери контактних телефонів: 050 691 57 30, 096 724 71 04.

   На фото: адвокат, бувший слідчий, голова спостережної ради кредитної спілки "Галіція Кредит" Дмитро Довгополов. Фото з соціальних мереж.

 

ІСТОРІЯ ОДНОГО ДЕРИБАНУ: ЛЕМКІВСЬКА, 9

У Львові все більшого розголосу набуває скандал, пов'язаний фактично з «віджимом» у громади півторагектарної земельної ділянки на вулиці Лемківській, 9.
 Новим власником цього ласого шматка землі  майже у  центрі міста може стати офшорна компанія ТОВ «Резерв плюс» - зі статутним капіталом в 1000 гривен.

Показовим є те, що у Львівській міській раді інтереси офшору активно «проштовхують» деякі депутати. Відбувається це на фоні тривалих протестів мешканців двох житлових будинків по вулиці Лемківській, 9 та 9А, яких дана земельна оборудка позбавляє заїздів до будинків та дороги загального користування.                

Коротка хронологія цієї історії 

В 2009 році «Львівський комбінат хлібопродуктів», заснований ДАК «Хліб України», реалізував на аукціоні  майно, розташоване на вул. Лемківська, 9 – залишки будівель млина, пожежного депо, складу та насосної.

Це майно придбало ТОВ «Торговий дім «Геосистеми», власниками якого були Світлана Музика і Михайло Лавейкін, екс-начальник обласного управління земельних ресурсів у Львівській області. Зазначу, що у даний час ТОВ «Торговий дім «Геосистеми» перебуває в стані припинення, у числі його засновників – ТОВ «Компанія з управління активами «Актив», що керує закритими інвестфондами «Вест фінанси» і «Юдісі Холдінг Паблік Лімітед».

За даними реєстру майнових прав, об’єкти на вул. Лемківська, 9 у лютому 2014 року ТОВ «Торговий дім «Геосистеми»  були продані ТОВ «Резерв Плюс», що донедавна було оформлено на ТОВ «КУА «Актив», засновниками якої є Ігор Таранський, Анатолій Гурський, Іван Коцьо, Богдан Каспісь. «КУА «Актив», до речі, має 41,7% акцій ПАТ «Львівський хлібокомбінат». Щодо  «Резерв Плюс», то сьгодні воно оформлено на віргінський офшор «Геос Девелопмент ЛТД».

В грудні 2015 року ДАК «Хліб України» звернувся до Господарського суду Львівської області з позовом про визнання недійним договору купівлі-продажу нерухомості «Львівського комбінату хлібопродуктів» ТОВ «Торговий дім «Геосистеми», зазначивши, зокрема, що він не був посвідчений нотаріально, не пройшов державну реєстрацію,  а тому є нікчемним. Також позивач вказував, що майно, продане ТД «Геосистеми», входило до об’єктів права державної власності, які не підлягали приватизації, і що дозвіл на продаж майна та укладення договору купівлі-продажу є сфальшованим та незаконним. Однак суд у задоволенні  позову відмовив. Апеляційна інстанція дане рішення залишила без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 21.12.2016 р. скасовано постанову Львівського апеляційного господарського суду від 11.10.2016 та рішення господарського суду Львівської області від  15.03.2016 у справі № 914/4455/15. Справу №914/4455/15 направлено на новий розгляд до господарського суду Львівської області в іншому складі суду.

Приймаючи постанову ВГС України встановив:

Спірний договір купівлі - продажу не був посвідчений нотаріально, що підтверджується також і висновками зробленими у судових рішеннях під час розгляду справи №5/193, а також не пройшов державну реєстрацію.

Крім того, колегія суддів вважала за необхідне вказати, що суди не надали належної правової оцінки тим обставинам, що на момент вчинення спірного правочину на все майно ДАК "Хліб України" було накладено арешт постановою про відкриття виконавчого провадження підрозділу примусового виконання рішень Головного управління юстиції у м.Києві від 28.05.2009 року, а тому в силу законної заборони майно не підлягало відчуженню. Відомості  про заборону відчуження державним виконавцем були внесені до Єдиного державного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, що виключало можливість нотаріального посвідчення спірного договору. Постанова на момент вчинення спірного договору була дійсна і ніким не скасована.

Разом з тим, колегія суддів зазначала, що лист ДАК "Хліб України",  яким ніби то надана згода на продаж об'єктів нерухомості, міститься в матеріалах справи  в не засвідченій належним чином копії,  оригінал цього листа судами не витребувався та не досліджувався., як і лист Фонду державного майна України.

В матеріалах справи відсутні докази погодження Кабінетом Міністрів України можливості відчуження вказаних спірних об'єктів, відсутній також доказ погодження укладення спірного договору з ДАК "Хліб України".

На вказані обставини суди попередніх судових інстанцій не звернули своєї уваги хоча позивач неодноразово наголошував на зазначеному, оскільки вказані обставини мають важливе значення для вирішення даного спору.

Також колегія суддів  Вищого господарського суду України звернула увагу на те, що як зазначалось вище згідно додатку №1 Переліку об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації,  Львівський комбінат хлібопродуктів входив  до вказаного переліку, тому  в силу п.38  Статуту ДАК "Хліб України", компанія не може вчиняти дії, наслідком яких може бути відчуження майна, до виключення такого майна із зазначеного переліку, а отже, до виключення Львівського КХП із переліку, компанія не мала права давати згоду щодо відчуження майна Львівського КХП.

Між тим ТОВ «Резерв плюс», як власник кількох об’єктів-розвалюх на земельній ділянці комунальної власності за адресою м. Львів. вул. Лемківська, 9, звертається до Львівської міської ради із заявою  про надання дозволу  на зміну цільового призначення даної земельної ділянки і на «виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лемківській, 9 у м. Львові, площею 1,4804 га для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з розміщенням торгово-офісних приміщень та об’єктів громадського харчування».

 

Тепер про беззаконня, що чиниться по відношенню до  львів’ян, помешкання яких сусідствують  з земельною ділянкою, на яку «поклала» око офшорна компанія ТОВ «Резерв плюс».

В 2014 році Львівською міськрадою були видані Містобудівні умови і обмеження на реконструкцію з надбудовою  по вулиці Лемківська, 9А. Цьому рішенню передувало укладення Інвестиційного договору між ДП «Львівський виробничо-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації», якому за даною адресою належать приміщення побутового корпусу, та ТОВ «Опора-БКБ» (інвестор). Предметом договору стала участь сторін у реконструкції з надбудовою на місці аварійної споруди. ТОВ «Опора-БКБ» було оплачено розробку Детального плану території даного мікрорайону, який пройшов громадські слухання та яким були враховано інтереси усіх мешканців.

Зовсім інша ситуація склалася, коли у Львівській міській раді почали «проштовхувати» інтереси ТОВ «Резерв плюс». Завдячуючи позиції депутатів «Самопомочі» в кінці 2016 року Ухвалою міськради офшорній  компанії було надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,4804 га на вулиці Лемківській, 9. Відповідно до вимог цієї ухвали ТОВ «Резерв плюс» через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовило проект землеустрою та подало міській раді на затвердження.

Однак тут «вилізло» найцікавіше: підроблені графічні матеріали земельної ділянки та підроблений збірний кадастровий план, які були додані до Пояснювальної записки та Проекту ухвали, щоб ввести депутатів в оману. В цих підробках, зокрема, не було відображено заїзд та дорогу загального користування, які є єдиним доступом до офісних приміщень ДП «Львівський виробничо-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації»,  а також єдиною дорогою для під’їзду до будинків по вулиці Лемківській, 9 та 9А.

Попри «шум» в ЗМІ, вуличні акції протесту мешканців житлових будинків,  заяви та звернення на адресу прокурора Львівської області, народних депутатів (зокрема, і щодо факту підробки документів – з метою у шахрайський спосіб заволодіти земельною ділянкою комунальної власності), Львівська міськрада ухвалою від 29.06.2017 року затвердила  ТОВ «Резерв плюс» проект землеустрою щодо відведення та надання в оренду земельної ділянки  площею 1,4804 га на вулиці Лемківській, 9. Отож, зусилля мешканців будинків 9 та 9А вулиці Лемківській, які реально можуть втратити вільний доступ до своїх помешкань,  у даний час в основному спрямовані на скасування даної ухвали через суди.  На сьогодні, зокрема, вдалося «заблокувати» дію даної ухвали через Шевченківський районний суд м. Львова, який з метою забезпечення позову одного з жильців заборонив Львівській міськраді вчиняти будь-які дії відносно земельної ділянки по вул. Лемківській, 9 до закінчення розгляду справи.

А ще львів’яни дуже сподіваються на реакцію правоохоронних органів, у яких є всі можливості «поламати» врешті масштабну корупційну схему з деребану земель комунальної власності у Львові.

Віктор Корнієнко. 

У Львові банкрутують комунальні підприємства, що є засновниками енергофірм Дубневичів

 

   Згідно з інформацією, що міститься  в Єдиному державному реєстрі судових рішень, у даний час на  розгляді в Господарському суді Львівської області перебувають справи про банкрутство комунального підприємства «Старичі» (справу розглядає суддя Віра Гутьєва), банкрутство міського комунального підприємства «Новояворівськтеплокомуненерго» (суддя Василь Артимович) та банкрутство Новояворівського комунального підприємства «Міські електричні мережі» (суддя Андрій Морозюк).

   Спільним у цих банкрутних справах є те, що  вони були порушені за заявами Городоцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області, які були скеровані до Господарського суду Львівської області у період вересень-грудень 2016 року. На сьогодні у всіх вищезазначених справах суддями винесено постанови про визнання боржників банкрутами і відкриття ліквідаційних процедур.

   Тепер про спільне між підприємствами-банкрутами. Згідно з даними ЄДР, МКП«Новояворівськтеплокомуненерго» (з внеском до статутного фонду у розмірі 2,4 млн. грн.) та Новояворівське КП«Міські електричні мережі» (з внеском у розмірі 3,42 млн. грн.) є засновниками ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» (розмір статутного капіталу – 76,20 млн. грн.), бенефіціарними власниками якого є – Богдан та Ярослав Дубневичі.

   КП «Старичі» (з внеском до статутного фонду у розмірі 5,922 млн. грн.) є засновником ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс (розмір статутного капіталу – 65,8 млн. грн.). Кінцевими  бенефіціарними власниками ТОВ  є – Богдан та Ярослав Дубневичі.

 

   Нагадаємо, що  Національним антикорупційним бюро України нещодавно було затримано у Львові чотирьох посадових осіб трьох компаній за підозрою в заволодінні понад 300 мільйонів кубів газу "Нафтогазу" на суму понад 1,4 мільярда гривень.

Про це сказано в повідомленні прес-служби НАБУ, передає Економічна правда.

 

Йдеться про компанії "Енергія-Новий Розділ", "Енергія-Новояворівськ" та "Енергія".

Цим особам повідомлено про підозру у привласненні державного майна в особливо великих розмірах і інших злочинах, кваліфікованих за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28, ч.2 ст.366, ч.3 ст.209 Кримінального кодексу України.

Зараз вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юросіб, кінцевими бенефіціарами всіх трьох компаній є народні депутати від БПП Ярослав і Богдан Дубневичі.

Слідство стверджує, що підприємства-власники Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ (Львівська обл) протягом 2013-2015 років уклали ряд угод про закупівлю у Нафтогазу природного газу для виробництва теплової енергії населенню.

"З метою здешевлення тепла для цієї категорії споживачів, НАК постачав комерційним ТЕЦ газ за цінами, суттєво нижчими від ринкових", - заявили в НАБУ.

Більше 300 млн кубів "пільгового" газу Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ отримали незаконно, не плануючи використовувати його для потреб населення, відзначають слідчі.

Цей газ вони нібито використовували у своїй господарській діяльності для виробництва електрики, яке в подальшому реалізовували ДП "Енергоринок" за ринковою ціною.

"Внаслідок описаних дій, прибутковість виробництва електрики цими ТЕЦ перевищила 60% (проти 3-5% закладених в тариф Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг). Таким чином, на думку детективів Бюро, ТЕЦ отримали надприбутки, зіставні з розміром збитку, заподіяного НАК "Нафтогаз України" в результаті цієї "схеми", - наголошується в повідомленні.

Розслідування наведених фактів детективи Бюро почали в грудні 2016 року за матеріалами НКРЕКП і ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що детективи Національного антикорупційного бюро отримали дозвіл суду на вилучення документів, що знаходяться у володінні НКРЕКП, у справі про маніпуляції з обсягами пільгового газу на Новояворівській ТЕЦ.

Згідно з матеріалами клопотання детектива НАБУ, протягом 2013-2015 років фірми Дубневичів завдали "Нафтогазу" збитків на суму 1,43 млрд грн.

Як відомо, низка пов’язаних із Дубневичами людей працює на керівних посадах в "Укрзалізниці", компанії, пов'язані з братами, виграють мільйонні тендери на УЗ.

Як повідомлялося, НАБУ та Служба безпеки України розслідує кілька кримінальних справ, у яких фігурують посадові особи "Укрзалізниці" і компанії братів Дубневичів.

На початку квітня 2017 року НАБУ провело обшук в офісах компаній, які належать братам Дубневичам, однак про результати обшуку нічого невідомо.

Восени 2016 року декларації Богдана та Ярослава Дубневичів викликали фурор у ЗМІ та серед експертів, оскільки в них були перераховані значні суми готівкових коштів і величезна кількість зареєстрованого них і членів їх сімей нерухомого майна.

Зокрема, брати Дубневичи виявилися лідерами серед українських політиків за кількістю задекларованих готівкових коштів. Богдан Дубневич задекларував 11,5 млн дол., його дружина Тетяна має 137,1 мільйонів гривень.

Ярослав Дубневич зберігає готівкою 8 мільйонів 230 тисяч доларів США, 2 млн 780 тисяч євро та 5 мільйонів гривень готівкових коштів.

ПРО АФЕРИСТА ОЛЕКСАНДРА ПОЛІЩУКА, ЩО НИНІ КОСИТЬ ПІД ВІЙСЬКОВОГО ПІЛОТА

Редакція «Правкому» розпочинає журналістське розслідування щодо особи Поліщука Олександра В’ячеславовича та кримінальних діянь, які він скоїв на території західних областей України упродовж останніх років.

 

   Про те, що на території Львівщини останнім часом орудує зухвалий шахрай, який видає себе за працівника Служби безпеки України, редакції «Правкому» стало відомо від працівниці піцерії «Челентано» (м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола) Христини Пелехач. Жінка постраждала від кримінальних діянь Поліщука два роки тому, коли він, увійшовши до неї в довіру, видурив одну тисячу доларів США.

   Афериста не зупинило те, що Христина та її матір-пенсіонерка у той час стали жертвами квартирного шахрайства (втратили єдине житло) та безуспішно намагалися добитися від правоохоронців розслідування цього злочину. Беручи від них кошти, Поліщук цинічно обіцяв залучити до їхньої справи найкращих львівських адвокатів, проконтролювати хід розслідування з боку обласного СБУ…При цьому, як згодом з’ясувалося, називав своє справжнє ім’я та прізвище та надав розписку про отримання грошових коштів.

    Після чого – зник…

    Ким Олександр Поліщук є насправді – Христина Пелехач взнала нещодавно: коли «знайоме» імя та прізвище запримітила в скаргах, якими рясніють інтернет-форуми для автомобілістів. Виявилося, що до СБУ Поліщук Олександра В’ячеславовича (мешканець м. Староконстянтинів Хмельницької області, 14.04.1989 р.н.) не мав, не має жодного відношення. Що дана особа – віртуозний шахрай, який орудує на території західних областей України вже як мінімум п’ять останніх років, «допомагаючи» місцевим жителям задешево пригнати  з-за кордону та розмитнити транспортні засоби. При цьому аферист видає (видавав) себе працівника СБУ, посадову особу поліції, а останнім часом – за військового пілота, козиряючи своїми численними зв’язками в різних державних інстанціях, у тому числі в митних органах. Бере за обіцяні «дешеві» автомобілі завдатки, «штампує» розписки про отримання грошових коштів. А далі – його мобільний тетефон перестає вівдповідати. І шукай вітру в полі.

    Частина обдурених громадян щоправда з цими розписками опісля звертаються до Староконстянтинівського районного суду Хмельницької області, сподіваючись стягнути з Поліщука кошти в судовому порядку. Однак тут на них очікує ще одне розчарування: жодного майна на Поліщука Олександра В’ячеславовича не зареєстровано, а сам він подібні судові процеси мав в одному місці (на них він просто не з’являється), у зв’язку з чим з 2012 року розшукується Старокостянтинівським відділом поліції  як особа, яка переховується від органів влади.

    Зазначимо, що в жовтні минулого року на сайті «Правкому» було розміщено публікацію ДОПОМОЖІТЬ ЗУПИНИТИ ШАХРАЯ, ЩО ВИДАЄ СЕБЕ ЗА ПРАЦІВНИКА СБУ.

   З часу, що минув, після ознайомлення з даною публікацією до редакції звернулося понад десятка ошуканих Поліщуком громадян. Саме тому редакція прийняла рішення розпочати щодо особи Поліщука Олександра В’ячеславовича та кримінальних діянь, які він скоїв на території західних областей України упродовж останніх років, журналістське розслідування. Усі матеріали, які ми напрацюємо, буде передано в правоохоронні органи. Шахрай має бути покараний.

 

    На фото: «Співробітник СБУ» Олександр Поліщук в піцерії «Челентано» у Львові

 

Журналістські розслідування

ЯК ФІНАНСОВІ ШАХРАЇ ПОСВІДКАМИ ЖУРНАЛІСТА ТОРГУЮТЬ

ЯК ФІНАНСОВІ ШАХРАЇ ПОСВІДКАМИ ЖУРНАЛІСТА ТОРГУЮТЬ

Організатори фінансової запорізької піраміди «Мурзілка», які були засуджені за шахрайство, придумали новий спосіб «заробітку». Заснували в невеличкому містечку на Київщині...

ПОЧЕМУ НЕ ЛОВЯТ МОШЕННИКА ИЗ СТАРОКОНСТАНТИНОВА?

ПОЧЕМУ НЕ ЛОВЯТ МОШЕННИКА ИЗ СТАРОКОНСТАНТИНОВА?

   Нынешняя Украина – клондайк для мошенников всех мастей. Причем свободно и безнаказанно чувствуют себя даже те  аферисты, что годами...

КОРУПЦІЯ У ВОДНОМУ ГОСПОДАРСТВІ ЛЬВІВЩИНИ - Ч. 1

КОРУПЦІЯ У ВОДНОМУ ГОСПОДАРСТВІ ЛЬВІВЩИНИ - Ч. 1

Начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий, якого у вересні 2015 року затримали під час отримання хабара 25 тис....

ЛАЗІВКА ДЛЯ ТОП-ХАБАРНИКА

ЛАЗІВКА ДЛЯ ТОП-ХАБАРНИКА

За хабар у розмірі 1,5 млн грн посадовцю «Західукргеології» Ігорю Михайловському «світило» до 12 років тюрми з конфіскацією майна. Однак...


ПРАВКОМСтатті
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів