ПРО АФЕРИСТА ОЛЕКСАНДРА ПОЛІЩУКА, ЩО НИНІ КОСИТЬ ПІД ВІЙСЬКОВОГО ПІЛОТА

Редакція «Правкому» розпочинає журналістське розслідування щодо особи Поліщука Олександра В’ячеславовича та кримінальних діянь, які він скоїв на території західних областей України упродовж останніх років.

 

   Про те, що на території Львівщини останнім часом орудує зухвалий шахрай, який видає себе за працівника Служби безпеки України, редакції «Правкому» стало відомо від працівниці піцерії «Челентано» (м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола) Христини Пелехач. Жінка постраждала від кримінальних діянь Поліщука два роки тому, коли він, увійшовши до неї в довіру, видурив одну тисячу доларів США.

   Афериста не зупинило те, що Христина та її матір-пенсіонерка у той час стали жертвами квартирного шахрайства (втратили єдине житло) та безуспішно намагалися добитися від правоохоронців розслідування цього злочину. Беручи від них кошти, Поліщук цинічно обіцяв залучити до їхньої справи найкращих львівських адвокатів, проконтролювати хід розслідування з боку обласного СБУ…При цьому, як згодом з’ясувалося, називав своє справжнє ім’я та прізвище та надав розписку про отримання грошових коштів.

    Після чого – зник…

    Ким Олександр Поліщук є насправді – Христина Пелехач взнала нещодавно: коли «знайоме» імя та прізвище запримітила в скаргах, якими рясніють інтернет-форуми для автомобілістів. Виявилося, що до СБУ Поліщук Олександра В’ячеславовича (мешканець м. Староконстянтинів Хмельницької області, 14.04.1989 р.н.) не мав, не має жодного відношення. Що дана особа – віртуозний шахрай, який орудує на території західних областей України вже як мінімум п’ять останніх років, «допомагаючи» місцевим жителям задешево пригнати  з-за кордону та розмитнити транспортні засоби. При цьому аферист видає (видавав) себе працівника СБУ, посадову особу поліції, а останнім часом – за військового пілота, козиряючи своїми численними зв’язками в різних державних інстанціях, у тому числі в митних органах. Бере за обіцяні «дешеві» автомобілі завдатки, «штампує» розписки про отримання грошових коштів. А далі – його мобільний тетефон перестає вівдповідати. І шукай вітру в полі.

    Частина обдурених громадян щоправда з цими розписками опісля звертаються до Староконстянтинівського районного суду Хмельницької області, сподіваючись стягнути з Поліщука кошти в судовому порядку. Однак тут на них очікує ще одне розчарування: жодного майна на Поліщука Олександра В’ячеславовича не зареєстровано, а сам він подібні судові процеси мав в одному місці (на них він просто не з’являється), у зв’язку з чим з 2012 року розшукується Старокостянтинівським відділом поліції  як особа, яка переховується від органів влади.

    Зазначимо, що в жовтні минулого року на сайті «Правкому» було розміщено публікацію ДОПОМОЖІТЬ ЗУПИНИТИ ШАХРАЯ, ЩО ВИДАЄ СЕБЕ ЗА ПРАЦІВНИКА СБУ.

   З часу, що минув, після ознайомлення з даною публікацією до редакції звернулося понад десятка ошуканих Поліщуком громадян. Саме тому редакція прийняла рішення розпочати щодо особи Поліщука Олександра В’ячеславовича та кримінальних діянь, які він скоїв на території західних областей України упродовж останніх років, журналістське розслідування. Усі матеріали, які ми напрацюємо, буде передано в правоохоронні органи. Шахрай має бути покараний.

 

    На фото: «Співробітник СБУ» Олександр Поліщук в піцерії «Челентано» у Львові

 

Журналістські розслідування

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

  Те, що банкрутство в Україні є одним з найпоширеніших способів «кинути»  кредиторів, інстументом латентного, а часом і відкритого рейдерства,...

СУДДІВСЬКА "ВЕНДЕТТА" ЗАМІСТЬ ПРАВОСУДДЯ

СУДДІВСЬКА ВЕНДЕТТА ЗАМІСТЬ ПРАВОСУДДЯ

   21 травня в Чернівцях оголосили вирок колишнім бійцям АТО, яких затримали за розбійний напад на  сім’ю голови обласного господарського...


ПРАВКОМСтаттіПРО АФЕРИСТА ОЛЕКСАНДРА ПОЛІЩУКА, ЩО НИНІ КОСИТЬ ПІД ВІЙСЬКОВОГО ПІЛОТА
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів