ДРУЖИНА ЗАСТУПНИКА САДОВОГО НАБУЛА КВАРТИРИ У ЛЬВОВІ ЗА "СМІШНИМИ" ЦІНАМИ

 

 

   Ідеться про Ярославу Пушкарьову – дружину Віктора Пушкарьова, який обіймав посаду першого заступника міського голови Львова Андрія Садового.

  Згідно інформації, яка міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, в грудні 2015 року Ярослава Пушкарьова набула право власності на дві квартири у Львові на вул. Кульпарківській.

   Дані квартири  загальною площею 52,6 кв.м. та 88,5 кв.м. у знаходяться у новобудові  житлового комплексу «Ван Гог», що був введений в експлуатацію в  2015 році (забудовник – будівельна корпорація «РІЕЛ»). За наявною у відкритих джерелах інформацією, середня вартість квадратного метра житла в новому житловому комплексі «Ван Гог» у той період  складала близько 21 тис. грн.

   Водночас в своїх електронних деклараціях, що охоплюють 2015 та 2016 роки, перший заступник міського голови Львова Віктор Пушкарьов  вказує, що вартість квартири у Львові загальною площею 88,5 кв.м. на дату набуття права  (05.12.2015 р.) складала 334259 грн., а квартири у Львові загальною площею 52,6 кв.м. на дату набуття права (05.12.2015 р.) складала 196668 грн. У доларовому еквіваленті це близько 14 та 10 тис. дол. США...Зазначена декларантом інформація може свідчити про те, що Віктор Пушкарьов  вказав у своїх електронних деклараціях завідомо недостовірні відомості, занизивши справжню вартість квартир, які набула у власність його дружина наприкінці 2015 року, у чотири-п'ять разів.

   Зазначимо, що  у своїй електронній декларації за 2015 рік перший заступник міського голови Віктор Пушкарьов задекларував заробітну плату у розмірі 126 729 грн. та у розмірі 3115 грн. Джерелом доходу його дружини – Ярослави Пушкарьової вказана комунальна установа «Жидачівська центральна районна лікарня», де вона отримала заробітну плату у розмірі 7554 грн. Окрім того, Ярослава Пушкарьова отримала допомогу при народженні дитини у розмірі 16340 грн. В електронній декларації Віктор Пушкарьов також вказав грошові активи (вид – готівкові кошти), власні -  у розмірі 170000 грн. та дружини – у розмірі  55000 дол. США.та 35000 грн.

  Першим заступником міського голови Львова , який відповідав за житлово-комунальну галузь та діяльність районних адміністрацій, Віктор Пушкарьов став в грудні 2015 року. До цього -  31 грудня 2014 року Андрій Садовий призначив Віктора Пушкарьова в.о. першого заступника міського голови Львова. З 10 листопада 2014 року Пушкарьов працював на посаді директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

   Також він був керівником ЛКП «Залізничнетеплоенерго», заступником директора з автоматизації, обліку і інновацій ЛМКП «Львівтеплоенерго».З посади першого заступника міського голови  Віктор Пушкарьов був звільнений в березні 2017 року за згодою сторін. Відбулося це після затримання на хабарі (у листопаді 2016 року) начальника управління житлово-комунального господарства Львівської міськради Юрія Гольця. Відомо, що обшуки тоді працівниками СБУ проводилися також в кабінеті Віктора Пушкарьова (як у безпосереднього керівника Юрія Гольця).

   Згідно  інформації в електронній декларації Віктора Пушкарьова за 2017 рік,  після звільнення він влаштувався на посаду заступника директора по будівництву ПП «Житлобудінвест», кінцевим бенефіціарним власником якого є Ростислав Мельник, та яке знаходиться за тією ж самою адресою, що ПП «Будівельна корпорація «РІЕЛ».

 

   За фактом набуття дружиною Віктора Пушкарьова квартир у Львові за "смішними" цінами редакція "Правкому" вирішила провести антикорупційне журналістське розслідування. За його результатами звернення будуть скеровані на адресу правоохоронних органів та  Національного агентства з питань запобігання корупції.

  

 

Журналістські розслідування

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

      Наприкінці минулого року у Львові правоохоронці розпочали розслідування справи щодо можливих зловживань керівника Львівської архиєпархії УГКЦ, митрополита Ігоря...

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ "ЛЮДЕЙ САДОВОГО"

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ ЛЮДЕЙ САДОВОГО

                       У Львові почали банкрутити фірму, яку було створено для зведення...

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...


ПРАВКОМСтаттіДРУЖИНА ЗАСТУПНИКА САДОВОГО НАБУЛА КВАРТИРИ У ЛЬВОВІ ЗА "СМІШНИМИ" ЦІНАМИ
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів