За його словами, він вже запропонував кандидатуру на цю посаду, але вирішує все одного керівництво в Києві.
- Я вже запропонував кандидатуру - очільника однієї із райадміністрацій Львова. Але я погоджуся на будь-яку іншу професіональну людину, - сказав він.
Щодо причини звільнення начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрія Лазаренка, то Олег Синютка висловив свої міркування:
"Ми домоглися оголошення тендеру на концесійну дорогу Львів-Краківець, частиною якої є північна об’їзна дорога. Минулого місяця були відкриті тендерні пропозиції. Були дві компанії, одна з них брала участь в роботах в Європі, інша – українська. На великий жаль, «Укравтодор» відхилив обидві пропозиції, посилаючись на те, що він не бачить фінансових основ для реалізації. Я думаю, що це було однією із крапель того, що вже на останньому засіданні Кабміну було цілком змінено керівництво «Укравтодору».
Тому що ми звернулися зі скаргою до прем’єра щодо неправомірності таких дій. Адже воно саботувалося впродовж шести років – каже голова ЛОДА.
Нагадаємо, що сьогодні зранку стало відомо, що за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, минулого тижня звільнено начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрія Лазаренка.