Трампа знову номінували на Нобелівську премію миру

Президента США Дональда Трампа втретє номинировли на Нобелівську премію миру. Це підтвердив директор Норвезького інституту Хенрік Урдал, передає Voice of People.

"Я можу підтвердити, що ми отримали повідомлення про висунення, і що Трамп був номінований на премію. Однак я не можу говорити про те, хто стоїть за його висуненням. Це конфіденційна інформація. Можу сказати лише, що ініціатива належить американцеві", - наводить видання слова Урдаля.

Крім того, директор інституту також повідомив, що той самий людина висував кандидатуру Трампа і в попередні роки. На думку Урдаля, американський президент гідний цієї нагороди за відданість ідеології "боротьби за мир за допомогою сили" та інші заслуги.

Нагадаємо: імена володарів премії будуть оголошені в жовтні 2018 року. У 2017 Нобелівську премію миру отримала міжнародне кампанія "Рух за ядерне роззброєння".

У 2016 році володарем Нобелівської премії премії миру став колумбійський президент Хуан Мануель Сантос, який підписав мирний договір, що призвело до закінчення громадянської війни, яка тривала понад 50 років.

Укрінформ

Журналістські розслідування

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

  Те, що банкрутство в Україні є одним з найпоширеніших способів «кинути»  кредиторів, інстументом латентного, а часом і відкритого рейдерства,...


ПРАВКОМНовиниТрампа знову номінували на Нобелівську премію миру
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів