У деклараціях високопосадовців виявлено кримінальні правопорушення

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій двох посадовців виявило ознаки кримінального правопорушення, пов’язаного з корупцією – декларування недостовірної інформації. Про це сьогодні, 15 листопада, повідомили у прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відповідні обґрунтовані висновки затверджені на засіданні Національного агентства та направлені до Генеральної прокуратури і Національної поліції.

Встановлено, що прокурор Київської місцевої прокуратури № 1 Сірик Максим Михайлович у декларації за 2015 рік не вказав вартість придбаного у звітному році автомобіля, а також дохід від продажу іншого авто.

Загалом встановлено відображення у декларації посадовця недостовірних відомостей на суму 432 088 гривень.

Обґрунтований висновок щодо ознак кримінального правопорушення направлено до Генеральної прокуратури.

Начальник служби військової частини А2062  Кравець Олег Олександрович у декларації за 2016 рік не задекларував виплату військовослужбовцям у сумі 27 204 гривні, а також 400 000 гривень отриманої позики.

Відповідний обґрунтований висновок  направлено до Національної поліції.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

Національне агентство також зазначає, що затвердження  обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Національне агентство з питань запобігання корупції

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Ent

Журналістські розслідування

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

  Те, що банкрутство в Україні є одним з найпоширеніших способів «кинути»  кредиторів, інстументом латентного, а часом і відкритого рейдерства,...


ПРАВКОМНовиниУ деклараціях високопосадовців виявлено кримінальні правопорушення
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів