Львівщина тримає третє місце за кількістю студентів

Львівщина тримає третє місце за кількістю студентів. Державна служба статистики України оприлюднила підсумки діяльності Закладів Вищої освіти за 2018 рік.

На початок 2018/19 навчального року в Україні діяло 652 вищі навчальні заклади. Кількість студентів, що здобували вищу освіту в цих закладах, становила 1522 тис. осіб (на початок 2017/18 навчального року – 661 та 1539 тис. відповідно). У 2018р. вищими навчальними закладами країни було випущено 413 тис. фахівців, що на 8 тис. осіб (2,0%) менше, ніж у 2017р. 

Зокрема, у Львівській області  підготовку спеціалістів з вищою освітою здійснювали 43 вищі навчальні заклади, серед яких 14 університетів, 5 інститутів, 4 академії, 17 коледжів, 2 училища та 1 технікум.

Статусом національних володіли 6 університетів та 2 академії.

Кількість студентів у вищих навчальних закладах області скорочується: у 2018/19 навчальному році вищу освіту здобувають 120,6 тис. студентів, що менше на 2,1% порівняно з попереднім навчальним роком та на 24% – відносно 2005/06 навчального року.

У 2018 році завершать навчання та отримають дипломи 32,4 тис. осіб. З них 34% здобудуть освітньо-кваліфікаційний рівень спеціалістів та магістрів, 42%– бакалаврів, 24% – молодших спеціалістів.

Абсолютним лідером по кількості студентів, діючих ВНЗ  та осіб прийнятих на навчання і випускників є Київ. Наступними освітніми гігантами залишились Харків, Львів та Дніпропетровськ.

Загальна кількість діючих Закладів Вищої Освіти у Києві склала 97 одиниць, що є 15% від свіх ЗВО на території України.

Всього у Києві прийнято на навчання 74 тис. 697 осіб, що є 24% від всіх зарахованих вступників на території України. 

Загалом у Києві навчається 363 тис. 126 осіб, що складає 23% від всіх студентів в Україні.

Кількість випускників Київських Закладів Вищої Освіти склала 100тис. 18 осіб, що є 24% від усіх випускників по Україні.

Журналістські розслідування

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...


ПРАВКОМНовиниЛьвівщина тримає третє місце за кількістю студентів
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів