У Львівській області затвердили перелік природоохоронних заходів

Як проінформувала прес-служба ЛОДА, 12 березня у Львівській області затвердили перелік природоохоронних заходів.

На черговому засіданні сесії Львівської обласної ради затверджено Перелік природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік, що є додатком до обласної Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки. 

Загальна сума коштів, передбачених цього року в обласному екологічному фонді становить 59 млн гривень. 

Ці кошти будуть спрямовані на заходи із розвитку та розширення територій природно-заповідного фонду, охорони природних ресурсів, екологічної освіти, очистки стічних вод та каналізування населених пунктів, розчистки русел річок та берегоукріплення для захисту від підтоплення територій, рекультивації забруднених земель. 

Зокрема, заплановано розробити проекти створення 5 нових об'єктів ПЗФ, облаштувати 13 рекреаційних зон на територіях природно-заповідного фонду, провести реконструкцію парків у містах Кам’янка-Бузька та Трускавець. 

Також планується завершити будівництво КОС в с. Раневичі Дрогобицького району та продовжити роботи з реконструкції очисних споруд в м. Моршин, прокласти каналізаційні мережі в 5 населених пунктах, провести руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на річках протяжністю понад 14 км, захистити 11 населених пунктів і понад 1678 га сільськогосподарських угідь від підтоплення та завершити рекультивацію відпрацьованого сміттєзвалища площею 3,2 га у с. Крупське (Розвадівська ОТГ). 

Окрім цього, з метою залучення іноземних інвестицій на реалізацію природоохоронних заходів на території області, передбачено співфінансування 2 проектів міжнародної технічної допомоги.

Журналістські розслідування

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...


ПРАВКОМНовиниУ Львівській області затвердили перелік природоохоронних заходів
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів