Порошенко переміг лише у Львівській області

У другому турі виборів чинний президент України переміг кандидата у президента Володимира Зеленського лише в одній області. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані ЦВК.

За даними Центральної виборчої комісії найбільше голосів Петро Порошенко набрав у Львівській області — 63,08%, Володимир Зеленський — 34,18%.

Найменше за Петра Порошенко проголосували у Луганській області. Там за нього проголосували 8,89%, за Володимира Зеленського — 88,88%.

Як повідомляв УНН, кандидат у президенти Володимир Зеленський у другому турі виборів перемагає чинного Президента України Петра Порошенка в усіх регіонах України.

Нагадаємо, Центральною виборчою комісією станом на 8:42 уже опрацьовано 91,50% електронних протоколів, або 16 972 436 голосів виборців.

Журналістські розслідування

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...


ПРАВКОМНовиниПорошенко переміг лише у Львівській області
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів