На Львівщині буде Всеукраїнський громадський бюджет

Сьогодні департамент економічної політики ЛОДА, Агенція регіонального розвитку Львівської області провели ознайомчу зустріч із представником Громадської організації «SocialBoost» Катериною Борисенко з питань підготовки онлайн-платформи для реалізації у Львівській області Всеукраїнського громадського бюджету в 2020 році. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

На сьогодні департаментом економічної політики спільно із Агенцією регіонального розвитку області розробляється положення про Всеукраїнський громадський бюджет. Після затвердження положення відбудеться навчання для заінтересованих сторін, а також розпочнеться подання проектів.

Довідково:

В рамках Державного фонду регіонального розвитку передбачена можливість для представників громадськості взяти участь у конкурсі «Всеукраїнський громадський бюджет».

Так, у 2020 році на Львівщині орієнтовно 3,6 млн грн від загальної суми ДФРР буде виділено на громадський бюджет. Відповідна можливість передбачена саме для представників громадськості.

З цією метою Львівською ОДА було підписано Меморандум про співробітництво з Громадською організацією «Форум розвитку громадянського суспільства» і Громадською організацією «SocialBoost»

Журналістські розслідування

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

      Наприкінці минулого року у Львові правоохоронці розпочали розслідування справи щодо можливих зловживань керівника Львівської архиєпархії УГКЦ, митрополита Ігоря...

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ "ЛЮДЕЙ САДОВОГО"

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ ЛЮДЕЙ САДОВОГО

                       У Львові почали банкрутити фірму, яку було створено для зведення...

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...


ПРАВКОМНовиниНа Львівщині буде Всеукраїнський громадський бюджет
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів