На Львівщині буде Всеукраїнський громадський бюджет

Сьогодні департамент економічної політики ЛОДА, Агенція регіонального розвитку Львівської області провели ознайомчу зустріч із представником Громадської організації «SocialBoost» Катериною Борисенко з питань підготовки онлайн-платформи для реалізації у Львівській області Всеукраїнського громадського бюджету в 2020 році. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

На сьогодні департаментом економічної політики спільно із Агенцією регіонального розвитку області розробляється положення про Всеукраїнський громадський бюджет. Після затвердження положення відбудеться навчання для заінтересованих сторін, а також розпочнеться подання проектів.

Довідково:

В рамках Державного фонду регіонального розвитку передбачена можливість для представників громадськості взяти участь у конкурсі «Всеукраїнський громадський бюджет».

Так, у 2020 році на Львівщині орієнтовно 3,6 млн грн від загальної суми ДФРР буде виділено на громадський бюджет. Відповідна можливість передбачена саме для представників громадськості.

З цією метою Львівською ОДА було підписано Меморандум про співробітництво з Громадською організацією «Форум розвитку громадянського суспільства» і Громадською організацією «SocialBoost»

Журналістські розслідування

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

РИТУАЛЬНІ "МАХІНАТОРИ", АБО ЯК У САДОВОГО НА ПОКІЙНИКАХ ЗАРОБЛЯЮТЬ

РИТУАЛЬНІ МАХІНАТОРИ , АБО ЯК У САДОВОГО НА ПОКІЙНИКАХ ЗАРОБЛЯЮТЬ

     У найбільш привабливих закупівлях товарів, робіт і послуг, організованих останнім часом Львівським комунальним підприємством «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг», фігурували,...

КОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА

КОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА

                                             У травні львівський госпсуд визнав банкрутами та дозволив...

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

      Наприкінці минулого року у Львові правоохоронці розпочали розслідування справи щодо можливих зловживань керівника Львівської архиєпархії УГКЦ, митрополита Ігоря...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМНовиниНа Львівщині буде Всеукраїнський громадський бюджет
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів