Після закінчення карантину в Україні можлива хвиля розлучень

 
Психологічні проблеми та конфлікти, які виникли у сім’ях під час карантину, і неможливість їх самотужки вирішити можуть призвести до того, що після карантину в Україні значно зросте кількість розлучень, що вже відбулося, зокрема, в Китаї.
 
 

Таку думку в інтерв’ю Укрінформу висловила психотерапевт і письменниця Алеся Бивалькевіч.

«Раніше через зайнятість люди в парі співіснували, перебуваючи на одній території обмежену кількість часу. Це було терпимо. На карантині все вилізло назовні… Коли «кордони відкриють», є ймовірність, що людям захочеться розбігтися, розлучитися – і якомога швидше. З цієї причини у Китаї, наприклад, стався «бум» – значно зросла кількість розлучень після карантину. Те саме може чекати і - в Україні, Туреччині, у будь-якій іншій країні», - зазначила фахівець.

Аби цього не сталося, Бивалькевіч радить шукати першопричини погіршення відносин не у карантині та не чекати його завершення з упевненістю, що з його закінченням все мине.

«Карантин не створив проблем, яких не було до цього. Усі проблеми, які випливли на поверхню, зародилися задовго до карантину… Завдання наразі для кожного шукати першопричину не в карантині, не в тому, що уряд винен чи хтось ще», - сказала вона.

Одним з головних підходів вона назвала усвідомлення та визнання того, що проблеми існують та потребують вирішення, а далі вже - спроби їх вирішити самотужки чи з допомогою спеціалістів.

Як повідомлялося, уряд з 12 березня запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема, було закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.

Кабінет міністрів 4 травня продовжив дію карантину до 22 травня, але з 11 травня обмеження будуть послаблені.

Журналістські розслідування

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

      Наприкінці минулого року у Львові правоохоронці розпочали розслідування справи щодо можливих зловживань керівника Львівської архиєпархії УГКЦ, митрополита Ігоря...

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ "ЛЮДЕЙ САДОВОГО"

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ ЛЮДЕЙ САДОВОГО

                       У Львові почали банкрутити фірму, яку було створено для зведення...

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМНовиниПісля закінчення карантину в Україні можлива хвиля розлучень
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів