Переговори в ЄС про агроімпорт з України продовжаться — ЗМІ

Переговори у ЄС щодо імпорту агропродукції з України відновляться в понеділок, 24 квітня.
 Про це пише RMF24

Повідомляється, що відеоконференція заступника голови Єврокомісії Валдіса Домбровскіса з представниками п'яти країн Центральної Європи щодо імпорту сільськогосподарської продукції з України завершилася без домовленостей.

Переговори з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Болгарією на рівні міністрів сільського господарства продовжаться у понеділок. 

За даними RMF FM, Єврокомісія готова піти на поступки. Як свідчить інформація, отримана журналістом RMF FM, Єврокомісія готова розширити перелік товарів, які буде заборонено ввозити з України.

Європейська комісія готова розширити список товарів, заборонених до ввезення з України, крім чотирьох товарів, запропонованих минулого тижня. Поки що вона погодилася лише на заборону імпорту пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику. Тепер неофіційно повідомляється, що вона готова додати до списку продуктів, обмежених на імпорт, й інші товари зі списку, представленого у п'ятницю міністрами сільського господарства п'яти країн, такі як яйця та м'ясо птиці.

Як повідомлялось, Польща, Угорщина, Словаччина і Болгарія ввели заборони на імпорт з України, щоб захистити свої ринки від припливу дешевшої продукції. Румунія не ухвалила рішення про заборону імпорту української аграрної продукції.

Згодом Польща зобов'язалася розблокувати транзит української продукції. Дозвіл на транзит української сільськогосподарської продукції через Польщу знову отримали з 21 квітня. Обсяги аграрних транзитних товарів через цю країну, а також через Угорщину та Словаччину не обмежуються. Румунія обіцяла, що  збереже "шляхи солідарності" для транзиту української агропродукції. Болгарія також зобов'язалася, що чекатиме рішення ЄС щодо агропродукції, погодила розблокування автомобілів на кордоні.

ЄС запропонував пакет допомоги п'яти країнам в обмін на скасування обмежень на українську агропродукцію, переговори тривають.

Журналістські розслідування

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

      Низка фактів свідчить про те, що Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова", генеральним директором...

У Львові тендер інституту патології крові "розпиляли" фірми з однаковими документами

У Львові тендер інституту патології крові розпиляли фірми з однаковими документами

    Йдеться про "Кейтерінг-груп" та "Укр-Галич", що "конкурували" між собою в тендері на закупівлю послуги із харчування стаціонарних хворих...

 СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА "РОМА"?

СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА РОМА ?

      Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМНовиниПереговори в ЄС про агроімпорт з України продовжаться — ЗМІ
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів