НАВІЩО ТАКЕ НАЗК?

Редактор львівського правозахисного сайту «Правком» Віктор Корнієнко звернувся до новообраного голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Мангула з проханням вжити заходів для проведення перевірки відомостей, наведених в е-декларації колишнього голови правління збанкрутілого «Укргазпромбанку», а нині – посадової особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Грицака Ігоря Юліановича.
 

У зверненні також ідеться про притягнення до відповідальності посадовців НАЗК, які, найімовірніше, умисно затягують дану перевірку.

Журналіст звертає увагу на те, що з приводу перевірки е-декларації Ігоря Грицака, який в лютому .2015 року був призначений директором-розпорядником ФГВФО Костянтином Ворушиліним на посаду провідного   професіоналом з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків, він  звернувся до голови НАЗК Наталії Корчак ще у  жовтні минулого року.

Підставою для цього стали факти, що були виявлені у ході аналізу е-декларації Ігоря Грицака, яка охоплює 2016 рік, та які свідчать про внесення декларантом завідомо недостовірних та неповних відомостей.  

Зокрема, у зверненні на адресу НАЗК йшлося про житловий будинок  в селищі Славське Сколівського району (загальною площею 270 кв. м.), що належить Грицаку  на праві власності, та який він останні кілька років використовує у якості відпочинкового комплексу «Карпатська казка», що  здається в оренду туристам.  Натомість в електронній декларації зазначено, що Грицак у даному будинку проживає.

У зверненні також зазначалося, що будинок Ігоря Грицака та будинок його сина Остапа Грицака (який також входить в склад відпочинкового комплексу «Карпатська казка» та відомості про який не було внесено до е-декларації) в селищі Славське знаходяться на одній вулиці з житловим будинком (загальною площею 295,2 кв. м.), що належить директору-розпоряднику  ФГВФО Костянтину Ворушиліну.

Однак, стверджує журналіст, належної реакції з боку НАЗК на його звернення, а також на подальші запити, що стосувалися е-декларації Ігоря Грицака, не послідувало. Останнім часом з даного органу йому надходили лише  відписки, у яких, зокрема, повідомляється,  що Національне агентство розпочало збір фактичних даних, на підставі яких буде  встановлено наявність або відсутність у декларації Грицака І.Ю. недостовірної інформації. При цьому посадовці НАЗК нічого не повідомляють, скільки часу буде тривати збір даних стосовно декларації Грицака І.Ю.

«З огляду на вищевикладене, прошу Вас як голову Національного агентства з питань запобігання корупції вжити заходів для проведення  перевірки фактів, викладених у моєму зверненні,  які можуть свідчити  про умисне затягування посадовцями НАЗК прийняття рішення про проведення повної перевірки електронної декларації  за 2016 рік Грицака Ігоря Юліановича,  що обіймає посаду провідного професіонала  Фонду гарантування вкладів фізичних осіб», - зазначено у зверненні журналіста.

Журналістські розслідування

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

  Те, що банкрутство в Україні є одним з найпоширеніших способів «кинути»  кредиторів, інстументом латентного, а часом і відкритого рейдерства,...

СУДДІВСЬКА "ВЕНДЕТТА" ЗАМІСТЬ ПРАВОСУДДЯ

СУДДІВСЬКА ВЕНДЕТТА ЗАМІСТЬ ПРАВОСУДДЯ

   21 травня в Чернівцях оголосили вирок колишнім бійцям АТО, яких затримали за розбійний напад на  сім’ю голови обласного господарського...


ПРАВКОМСтаттіНАВІЩО ТАКЕ НАЗК?
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів