НАЗК ПОЧАЛО ПЕРЕВІРКУ ЗА ЗВЕРНЕННЯМ РЕДАКТОРА "ПРАВКОМУ"

   
   Національне агентство з питань запобігання корупції, відреагувавши на неодноразові звернення редактора львівського правозахисного сайту «Правком» Віктора Корнієнка, почало повну перевірку е-декларацій за 2016 та 2017 роки колишнього голови правління збанкрутілого «Укргазпромбанку», а нині – посадової особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Грицака Ігоря Юліановича.
   Відповідні рішення про проведення повної перевірки е-декларацій Ігоря Грицака розміщені на офіційному сайті НАЗК.
   

  Зазначимо, що у зверненнях також йшлося про притягнення до відповідальності посадовців НАЗК, які, найімовірніше, умисно затягують дану перевірку.

   Журналіст звертав увагу на те, що з приводу перевірки е-декларації Ігоря Грицака, який в лютому .2015 року був призначений директором-розпорядником ФГВФО Костянтином Ворушиліним на посаду провідного   професіоналом з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків, він  звернувся до голови НАЗК Наталії Корчак ще у  жовтні минулого року.

   Підставою для цього стали факти, що були виявлені у ході аналізу е-декларації Ігоря Грицака, яка охоплює 2016 рік, та які свідчать про внесення декларантом завідомо недостовірних та неповних відомостей.  

   Зокрема, у зверненні на адресу НАЗК йшлося про житловий будинок  в селищі Славське Сколівського району (загальною площею 270 кв. м.), що належить Грицаку  на праві власності, та який він останні кілька років використовує у якості відпочинкового комплексу «Карпатська казка», що  здається в оренду туристам.  Натомість в електронній декларації зазначено, що Грицак у даному будинку проживає.

У зверненні також зазначалося, що будинок Ігоря Грицака та будинок його сина Остапа Грицака (який також входить в склад відпочинкового комплексу «Карпатська казка» та відомості про який не було внесено до е-декларації) в селищі Славське знаходяться на одній вулиці з житловим будинком (загальною площею 295,2 кв. м.), що належить директору-розпоряднику  ФГВФО Костянтину Ворушиліну.

   Однак, стверджував журналіст, належної реакції з боку НАЗК на його звернення, а також на подальші запити, що стосувалися е-декларації Ігоря Грицака, не послідувало. Останнім часом з даного органу йому надходили лише  відписки, у яких, зокрема, повідомляється,  що Національне агентство розпочало збір фактичних даних, на підставі яких буде  встановлено наявність або відсутність у декларації Грицака І.Ю. недостовірної інформації. При цьому посадовці НАЗК нічого не повідомляють, скільки часу буде тривати збір даних стосовно декларації Грицака І.Ю.

   «З огляду на вищевикладене, прошу Вас як голову Національного агентства з питань запобігання корупції вжити заходів для проведення  перевірки фактів, викладених у моєму зверненні,  які можуть свідчити  про умисне затягування посадовцями НАЗК прийняття рішення про проведення повної перевірки електронної декларації  за 2016 рік Грицака Ігоря Юліановича,  що обіймає посаду провідного професіонала  Фонду гарантування вкладів фізичних осіб», - зазначено у зверненні журналіста, що було скеровано на адресу НАЗК в червні 2018 року.

 

Журналістські розслідування

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

ТАЄМНИЦІ БАНКРУТСТВ ПО-ЛЬВІВСЬКИ

  Те, що банкрутство в Україні є одним з найпоширеніших способів «кинути»  кредиторів, інстументом латентного, а часом і відкритого рейдерства,...


ПРАВКОМСтаттіНАЗК ПОЧАЛО ПЕРЕВІРКУ ЗА ЗВЕРНЕННЯМ РЕДАКТОРА "ПРАВКОМУ"
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів