ЯК ЛЬВІВСЬКІ ЖУРНАЛІСТИ ЦИТУВАЛИ ЮЛІЮ ТИМОШЕНКО

 

        Прес-конференція  Юлії Тимошенко у Львові, що відбулася 2 листопада у Будинку вчених,  журналістам передусім запам’яталась влучними та змістовними відповідями.

   Отож, не дивно, що низка публікацій про даний захід була підготовлена на основі цитат лідера «Батьківщини».

   На чому ж закценували увагу журналісти?

 

                                                                                            Про санкційний список Росії

   Ця брудна стратегія президента, яка каже про те, що він нібито патріот, єдиний рятівник України, а решта «рука Кремля», зруйнувалась. Підприємства «Рошен» та все, що з ними пов’язано, не увійшли до списку, а ті, хто  увійшли, - це чітко зрозумілі прізвища, зрозуміло, за що їх внесли. Це все поставило політичні обставини на свої місця.

   Мені нема чого боятися цих санкцій. У мене особисто, у моєї родини, моїх друзів, членів моєї команди немає бізнесу в країні окупантів, країні-агресорі. І у  мене немає ніяких справ, окрім становлення миру в Україні, які б треба було вести з країною-агресором.

 

                                                                                                Про реформу судової системи

    Моя команда повністю відділить судову систему від будь-яких політичних органів влади. Судді не можуть обиратися ні парламентом, ні комітетом, ні президентом. Ми пропонуємо обрати суддів без реклами навіть на перші інстанції. Запроваджуємо максимальну суддівську самоврядність. Ми пропонуємо системно та глибоко реформувати дисциплінарні комісії, які повинні були б стежити за правосуддям, але, насправді, давно не дієві. Замість них ми створимо Палати Честі, які формуватимуться, як суди присяжних, але з бази даних українських громадян, що мають правову освіту, але ніколи не працювали ні в силових, ні в судових органах. Вони стануть судом над суддями.

   Якщо процедуру судового процесу порушать, то кожен його учасник, зможе звернутись письмово до цього органу, як звертаються  до Європейського суду з прав людини. Якщо процедуру дійсно порушили, саме Палата Честі буде відводити суддю, а не він сам себе. Якщо кількість таких відводів перевищить, наприклад, 20, суддю звільнять без права обіймати таку посаду коли-небудь

 

                                                                                           Про Мінські угоди         

 

   Мінські домовленості в той момент, можливо, зупинили велике розгортання війни. Але за 4,5 роки в тому форматі, в якому відбуваються всі ці процеси, з цим змістом, вони не  приведуть до миру. Це тупикова ситуація, яка не дає нам вибудувати дипломатичний процес, який реально може стати основою для миру.

 

   Паралельно з мінським процесом ми зобов’язані повернутися до тих гарантій, які нам давали, коли ми відмовилися від ядерного потенціалу. Ми свій крок зробили – відмовилися від ядерної зброї, а тепер прийшов час свої зобов’язання виконати іншим учасникам меморандуму. Хтось говорить, що там не було гарантій – це неправда. Хтось говорить що вони нічого не варті, але я хочу вірити, що вони варті. Після зміни президента  потрібно скликати саміт країн, які  підписали меморандум, і тоді почнеться новий переможний дипломатичний процес.

 

   Поки не буде відновлена українська влада на окупованих територіях, ні про який  політичний процес там мова йти не може. Наша команда не підтримала закон про особливий статус Донецької і Луганської областей. Ми вважаємо, що це частина капітуляції і по суті заморожений конфлікт. Окупована територія приносить мільярдні доходи і тому тримають цю війну, бо це сьогодні один з найбільших бізнесів.

 

                                                                                            Про ціни на газ

 

   На наступний день після інавгурації нового президента ціни на газ будуть зменшені мінімум вдвічі. Тариф буде окупним для власного видобування, але в той же час посильним для українців. Газ буде коштувати максимум 90 дол. за

тисячу кубометрів, але не 300 як сьогодні.

                                                                                           Про шанси на перемогу на виборах

 

   За результатами останніх місцевих виборів у квітні наша команда отримала  понад 35% депутатів на виборах в ОТГ. Це і є соціологія настроїв людей. Це свідчить про те, що і на президентських, і на парламентських виборах наша команда здобуде перемогу.

 

 

     Матеріал підготовлено на основі публікацій, розміщених на  сайтах: 24 каналу, інтернет-видання «Варіанти»,  інформагентства «Дивись.info».                                                                

 

 

Журналістські розслідування

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...


ПРАВКОМСтаттіЯК ЛЬВІВСЬКІ ЖУРНАЛІСТИ ЦИТУВАЛИ ЮЛІЮ ТИМОШЕНКО
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів