ЩО ПРИХОВУЄ У СВОЇЙ ДЕКЛАРАЦІЇ ВЕТЧИНОВНИК ВОЛОДИМИР ПОДОЛЯК?

 

   Електронна декларація за 2017 рік начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Володимира Подоляка могли б зацікавити  антикорупційні та правоохоронні органи. Такий висновок напрошується після аналізу цього документу, а також інформації, що міститься в державних реєстрах.

 

 У своїй е-декларації за 2017 рік державний службовець Подоляк Володимир Павлович вказав відомості лишень про два об'єкта нерухомості, що належать йому на праві власності. А саме: про житловий будинок загальною площею 73,3 кв.м. в с. Товсте Заліщицького району Тернопільської області (дата набуття права 12.01.2017 р.) та про земельну ділянку загальною площею 1500 кв.м. в с. Ставки Заліщицького району Тернопільської області (дата набуття права 26.06.2006 р.).

   Крім того, в декларації відображено відомості про квартиру загальною площею 85 кв.м. в м. Сколе Сколівського району Львівської області (дата набуття права 01.03.2013 р.), якою Володимир Подоляк користується та власником якої є Осірак Володимир Богданович (за наявною інформацією, рідний брат Осірак Світлани Богданівни – колишньої дружини Володимира Подоляка).

   У декларації (у розділі 3 «Об’єкти нерухомості») також  зазначено відомості про дві квартири у Львові (кожна з яких загальною площею 60 кв.м.), які належать на праві власності Осірак Світлані, особі, що спільно проживає із суб’єктом декларування, але не перебуває з ним  у шлюбі. При цьому інформацію  про дату набуття права на ці об’єкти нерухомості «член сім’ї» не надав.

   Цікаво, що у щорічній е-декларації Володимира Подоляка за 2016 рік, що була подана 20.03.2017 року, загальна інформація про дані об’єкти нерухомості більш повна. Датами набуття права на  ці квартири у Львові  (кожна з яких загальною площею 60 кв.м.) зазначено: 01.01.2011 року та 01.01.2010 року. Однак вже через кілька днів – 25.03.2017 року – начальником Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Володимиром Подоляком була подана щорічна (уточнена) декларація, у якій цієї інформації вже немає – з графи «дата набуття права» вона  «щезла».

    Розгадка ж цієї головоломки, вочевидь, криється в банальному приховуванні майна. Про що, зокрема, свідчать такі факти.  

   Згідно інформації з держреєстрів, Світлані Осірак належить у Львові лише одна квартира загальною площею 60 кв.м. – на вулиці Богдана Хмельницького (датою її державної реєстрації  вказано 26.07.2013 р.).  Окрім цього, Світлана Осірак   володіє у Львові квартирою на вул. Плугова загальною площею 48,5 кв.м. (дата набуття права 02.07.2009 р., загальна вартість нерухомого майна: 211465 грн.) та квартирою на вул. Лисенка М. загальною площею 13,7 кв.м. (дата набуття права 08.04.2009 р.).

    Володимир Подоляк у своїх електронних деклараціях за 2016 та 2017 роки відомості про ці дві квартири, що  належать на праві власності Світлані Осірак, «чомусь» не вказав.

    Крім того, у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» даних декларацій Володимир Подоляк, двічі зазначаючи інформацію про квартиру у Львові загальною площею 60 кв.м., не вказав, що це помешкання є місцем його фактичного проживання.  У результаті було  відображено  відомості, ніби  Світлані Осірак на праві власності належить у Львові дві квартири (кожна з яких загальною площею 60 кв.м.).

   До речі, наводячи дані про земельну ділянку, житловий будинок та квартири, «суб’єкт декларування» не вказав інформацію про вартість (на дату набуття та за останньою оцінкою) жодного задекларованого об'єкта  нерухомості.

   А ось ще один цікавий факт, що може свідчити про приховування майна через оформлення його у власність родичів. Два об’єкта нерухомості, згідно відомостей з державних реєстрів, були зареєстровані на уродженця Сколе Осірак Богдана Йосиповича, 1943 р.н. За наявною інформацією, це колишній  тесть Володимира Подоляка.  Йдеться про квартиру у Львові  на вул. Шевченка Т. загальною площею 58,3 кв.м. (дата набуття права 26.11.2011 р.) та про садовий будинок в с. Завадів Жовківського району загальною площею 60,2 кв.м. (дата набуття права 01.12.2005 р.).

   Тепер, що стосується цінного рухомого майна.  На Світлану Осірак, річна зарплата якої в  2017 р. склала 42238 грн., а пенсія 31841 грн. (згідно інформації в електронній декларації Володимира Подоляка  за 2017 рік)  зареєстровано два легкових автомобіля:  Suzuki Grand Vitara (рік випуску 2006, дата набуття права - 01.02.2008 р.) та Nissan Juke (рік випуску 2013, дата набуття права - 02.03.2013 р.). Загальна ринкова вартість даних автомобілів (з урахуванням дати набуття) може складати  близько 25 тис. дол. США.

 

  Зазначимо, що Володимир Подоляк  на державній службі працює близько 30 років, в основному - на керівних посадах. Йдеться зокрема, про посаду начальника відділу протиепізоотичної роботи Головного управління ветеринарної медицини в Львівській області (2009-2010 рр.), посаду   начальника Головного управління ветеринарної медицини у Львівській області (2010-2016 рр.). До речі, саме у ці періоди  його близькі родичі  оформили у власність найбільше об’єктів нерухомості.

            Фото з Facebook-сторінки Світлани Осірак

                                                                                               Віктор Корнієнко

                           

   

Журналістські розслідування

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...


ПРАВКОМСтаттіЩО ПРИХОВУЄ У СВОЇЙ ДЕКЛАРАЦІЇ ВЕТЧИНОВНИК ВОЛОДИМИР ПОДОЛЯК?
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів