Творчі спілки Львівщини закликають голосувати за партію "Сила і Честь"

    Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію Сила і честь на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка.

 Про це йдеться у зверненні до виборців Львівщини.


"Ми переконані, що разом із командою, Візняк Юрій Ярославович зможе значно покращити ситуацію на Львівщині.Бо мають Силу і Честь, щоб захистити Державу і щасливе життя у ній кожної людини" - наголошено у зверненні.

Творча інтелігенція довіряє Юрієві Візняку, бо добре знає його за результатами роботи на благо громади Львова та Львівщини.

"Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини звертається до громади висловити на виборах підтримку члену Національної спілки журналістів України, депутату Львівської обласної ради трьох скликань, голові обласного осередку політичної партії «Сила і Честь» Візняку Юрію Ярославовичу. Його депутатська діяльність добре відома львів’янам і мешканцям області. Не зважаючи на те,що вдалося зробити, він прекрасно усвідомлює  - Львівщина потребує принципово нових інструментів для розв'язання насущних проблем краю. Це Юрій Ярославович передбачив у своїй передвиборчій програмі,яка є частиною загальнонаціональної стратегії парії «Сила і Честь». А саме, звертати увагу не лише на загальні, а й на детальні проблеми, з якими зустрічаються усі наші люди" - сказано у зверненні.

Творча інтелігенція наголосила у зверненні на тому, що Юрій Візняк в лавах партії "Сила і честь" веде до рад Львівщини талановиту і здібну молодь.

"Він прагне привести до обласної ради енергійну молодь,яка буде дбати про розв'язання кожного питання й не залишить без уваги, турботу про кожну людину. Саме молодь, завдяки своїй цілеспрямованості, зможе реалізувати ті плани, які поставила за мету партія «Сила і Честь». Цього прагне усе молодіжне крило, яке очолив ініціативний спілчанин Любомир Сопільник", - зазначено у документі.

За дорученням Президії Ліги творчої інтелігенції звернення в підтримку Сили і честі підписав Станіслав Мигаль.

 
 

Журналістські розслідування

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

      Низка фактів свідчить про те, що Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова", генеральним директором...

У Львові тендер інституту патології крові "розпиляли" фірми з однаковими документами

У Львові тендер інституту патології крові розпиляли фірми з однаковими документами

    Йдеться про "Кейтерінг-груп" та "Укр-Галич", що "конкурували" між собою в тендері на закупівлю послуги із харчування стаціонарних хворих...

 СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА "РОМА"?

СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА РОМА ?

      Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМСтаттіТворчі спілки Львівщини закликають голосувати за партію "Сила і Честь"
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів