Годувати хворих у лікарні швидкої допомоги Львова хочуть пов’язані київські фірми

    На перемогу в тендері Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги  Львова щодо послуг по забезпеченню харчуванням стаціонарних хворих -  вартістю 13,2 млн. грн. -  претендують київські фірми «Хелсі Смарт Фуд» та "Хілінг Фуд", яких  єднає не лише однакове місцезнаходження.

 

   Згідно інформації у системі електронних закупівель “Прозоро”, комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» до аукціону на закупівлю послуг з харчування (з очікуваною вартістю 13 285 000,00 грн. з ПДВ) допустило ТОВ «Хелсі Смарт Фуд» та ТОВ "Хілінг Фуд" (відхиливши при цьому тендерні пропозиції двох інших учасників – ТОВ "Кейтерінг Сервіс Кампані" та ТОВ «Кейтерінг-Груп»).

    За даними держреєстрів, фірми, допущені до аукціону, спеціалізуються на постачанні готових страв. Керівником ТОВ «Хелсі Смарт Фуд» (адреса якого: м.Київ, Солом'янський район, вул. Героїв Севастополя, буд. 30) є Іванов Сергій Юрійович, кінцевий бенефіціарним власником та співзасновником - Бондаренко Олександр Миколайович, ще одним співласником товариства вказаний Косарчук Віктор Миколайович.

   Директором, кінцевий бенефіціарним власником та засновником ТОВ "Хілінг Фуд" (м.Київ, вул. Вознесенський узвіз, буд. 22) є Солодкий Олександр Володимирович.

    Водночас з держреєстрів та документів пропозиції також відомо, що раніше Олександр Солодкий, обіймаючи посаду директора ТОВ "Хілінг Фуд", одночасно був керівником вищеназваного ТОВ «Хелсі Смарт Фуд» і на цій посаді 24.12.2018 року його змінив «той самий» вищевказаний Іванов Сергій Юрійович.

   Про те, що отримати 13,2 млн. грн. від Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги  Львова мають намір пов’язані між собою фірми (а отже, скоріше за все, йдеться про фіктивну конкуренцію), свідчать й інші факти. Зокрема, те, що в обох учасників були завантажені  подібні документи. У їх числі – договори та додаткові угоди про надання транспортних послуг, що були укладені  з одним і тим самим київським ФОПом – Забожчук Тарасом Івановичем. Йдеться, зокрема, про договір між фізичною особою- підприємцем Тарасом Забожчуком та ТОВ «Хелсі Смарт Фуд» від 01 вересня 2017 року та договір між даним ФОПом та ТОВ "Хілінг Фуд" від 01 листопада 2018 року.

   У числі інших схожих документів – копії однаково оформлених (та ймовірно з ознаками підроблення) сертифікатів на «систему менеджменту безпечності харчових продуктів» та на «систему менеджменту якості», завантажених ТОВ «Хелсі Смарт Фуд» та ТОВ "Хілінг Фуд" (які, судячи з відбитків печаток на даних копіях,  видав один і той самий  орган сертифікації – київська фірма «ЕВРОСЕРТ). Про підроблення може свідчити, зокрема, те, що на копіях сертифікатів, які подало ТОВ "Хілінг Фуд", органом сертифікації вказано болгарську фірму «ЕВРОСЕRТ». Тоді як на печатці під даним документом зазначено: «ЕВРОСЕРТ» та  «ЕВРОСЕRТ» (йдеться, вочевидь, про  назву вищевказаної київської фірми англійською).

 

   З інформації у системі електронних закупівель “Прозоро” також відомо, що тендер щодо закупівлі послуг по забезпеченню харчуванням стаціонарних хворих, які перебувають у Комунальному некомерційному підприємстві «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова», наразі призупинено через скаргу ТОВ «Кейтерінг-Груп» до  Антимонопольного комітету України -  на неправомірні дії та рішення Замовника.

 

 

                                                                                                                       Віктор Корнієнко

 

 

 

Журналістські розслідування

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

      Низка фактів свідчить про те, що Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова", генеральним директором...

У Львові тендер інституту патології крові "розпиляли" фірми з однаковими документами

У Львові тендер інституту патології крові розпиляли фірми з однаковими документами

    Йдеться про "Кейтерінг-груп" та "Укр-Галич", що "конкурували" між собою в тендері на закупівлю послуги із харчування стаціонарних хворих...

 СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА "РОМА"?

СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА РОМА ?

      Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМСтатті Годувати хворих у лікарні швидкої допомоги Львова хочуть пов’язані київські фірми
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів