ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ "ЛЮДЕЙ САДОВОГО"

                   

   У Львові почали банкрутити фірму, яку було створено для зведення елітного «Бельгійського містечка», та до діяльності якої причетні люди з найближчого оточення Андрія Садового.

    Поміж кредиторів, борги яких сподіваються «списати» у даній справі - департамент економічного розвитку Львівської міської ради, якому компанія-боржник винна понад 4 млн. грн.

 

    Йдеться про ТзОВ “Галіція Апартментс”, якому Львівська міська рада в 2013 році надала оренду на 10 років ділянку площею 2,8712 га для будівництва  сучасного житлового комплексу  на вулиці Джерельній, 69. Реалізація цього проекту, як відомо, супроводжувалась низкою скандалів. ЗМІ, зокрема, звернули увагу на те, що до будівництва Бельгійського містечка» у Львові  має стосунок чоловік куми міського голови  Львова Андрія Садового  Ксенії Курилишин.

  А тепер про останню скандальну ситуацію. У даний час, згідно інформації із Єдиного державного реєстру судових рішень, відносно ТзОВ “Галіція Апартментс” господарським судом Львівської області відкрито провадження у справі про банкрутство.

   Справа про банкрутство була порушена за ухвалою госпсуду від 16.01.2020 року (суддею Андрієм Морозюком) – на підставі заяви ТОВ “Галіція Апартментс».

    З ухвали вбачається, що ТзОВ "Галіція Апартментс" має заборгованість «перед відомими боржнику кредиторами на загальну суму 4 833 139,60 грн.».

    Поміж кредиторів, вимоги яких визнаються боржником,  Департамент економічного розвитку Львівської міської ради, якому ТзОВ "Галіція Апартментс"  заборгувало  4 022 476 грн. 39 коп. (з яких: 3 500 386 грн. 20 коп. - пайовий внесок на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Львова, інші суми складає пеня, 3% річних, інфляційні втрати та  відшкодування витрат на оплату судового збору).

    Ще один кредитор із серйозними вимогами - Головне управління ДПС у Львівській області.  Податківцям  ТзОВ "Галіція Апартментс"  заборгувало  671 426,55 грн.. із яких левову частку складає заборгованість  по орендній платі з юридичних осіб (в розмірі 658  651,92 грн.).

 

    Згідно із даними реєстрів, ТзОВ “Галіція Апартментс” було зареєстровано  15.03.2012 року. Власниками ТзОВ «Галіція Апартментс» на даний час в рівних долях є Люксембурзька компанія ТзОВ «ЖЕК ІНТ» та Бельгійська компанія «ТПФ» АТ.

    А тепер про найцікавіше - про інформацію з  сайту «Наші гроші. Львів» (станом на 23 квітня 2013 року) «Наші гроші. Львів»

    «Власниками ТОВ “Галіція Апартментс”, яке зареєстрували лише рік тому, є три компанії: ТОВ “Жек інт” (Люксембург), ТОВ “ТПФ АТ”(Бельгія) та українське ТОВ “Хабітат Юкрейн”. Власниками “Хабітат Юкрейн” (зареєстровано у липні 2011 року) є дві українські компанії: ТОВ “Ю ар бі інвест” та ТОВ “Бізнес парк Львів”.

   ТОВ “Ю ар бі інвест” належить Тарасу Колянковському та бельгійцеві. Той же Тарас Колянковський є директором “Галіція апартментс”, “Хабітат Юкрейн” та “Ю ар бі інвест”. Тарас Колянковський також відомий тим, що є радником з правових питань скандального АТЗТ “Універмаг “На ринку”. Ця компанія викупила будинок на площі Ринок за дуже помірною ціною.

    А власниками ТОВ “Бізнес парк Львів” є Олексій Курилишин, чия дружина є кумою міського голови Львова Андрія Садового, і Тарас Хмеловський, який згідно звіту SMIDA за 2011 рік, був головою наглядової ради ПАТ “Львівське автотранспортне підприємство 24654”. Це публічне акціонерне товариство своєю чергою є засновником однойменного ТОВ, у якого Львівська міська рада й вилучила ділянку на Джерельній, 69».

 

   Більш детально про вищеописану банкрутну справу та про участь «людей Садового» в зведенні елітного «Бельгійського містечка» «Правком» розповість у наступній публікації.

 

                                                                                                               Віктор Корнієнко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Журналістські розслідування

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

РИТУАЛЬНІ "МАХІНАТОРИ", АБО ЯК У САДОВОГО НА ПОКІЙНИКАХ ЗАРОБЛЯЮТЬ

РИТУАЛЬНІ МАХІНАТОРИ , АБО ЯК У САДОВОГО НА ПОКІЙНИКАХ ЗАРОБЛЯЮТЬ

     У найбільш привабливих закупівлях товарів, робіт і послуг, організованих останнім часом Львівським комунальним підприємством «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг», фігурували,...

КОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА

КОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА

                                             У травні львівський госпсуд визнав банкрутами та дозволив...

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

      Наприкінці минулого року у Львові правоохоронці розпочали розслідування справи щодо можливих зловживань керівника Львівської архиєпархії УГКЦ, митрополита Ігоря...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМЖурналістські розлідуванняЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ "ЛЮДЕЙ САДОВОГО"
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів