Попередній договір

ПОПЕРЕДНІЙ ДОГОВІР

м. ___________                                                            «_____» __________________2011 року

________________________ (далі – Сторона 1) в особі _____________________, що діє на підставі  ____________________(статуту, довіреності, положення тощо), з одного боку, і _________________________ (далі – Сторона 2) в особі ______________________, що діє на підставі _________________(статуту, довіреності, положення тощо), з другого боку, далі разом іменовані Сторони, уклали цей договір ( далі - Договір) про нижче наведе:

1.    Сторони зобов’язуються в майбутньому укласти договір _____________________ (предмет договору) (далі – Основний договір).
2.    Основний договір повинен містити такі умови:
1)    _____________________________________;
2)    _____________________________________;
3)    _____________________________________.
3.    Проект Основного договору готує Сторона 1. Сторона 2 розробляє таку документацію:
1)    _______________________;
2)    _______________________;
3)    _______________________.
4.    Сторона 1 зобов’язується підготовлений проект Основного договору надіслати Стороні 2 до «_____» __________________ 2011 року.
5.    Сторона 2 повинна надіслати Стороні 1 повідомлення по схвалення проекту Основного договору або надіслати протокол розбіжностей до проекту договору протягом ________ днів з дня отримання проекту договору.
6.    Сторона 1, що отримала протокол розбіжностей до проекту договору, зобов’язана протягом _____ днів з дня отримання протоколу розбіжностей сповістити Сторону 2 про схвалення протоколу розбіжностей або про відхилення зазначеного протоколу.
7.    У разі відхилення Стороною 1 протоколу розбіжностей сторони зустрічаються і складають протокол узгодження розбіжностей.
8.    Сторони зобов’язуються укласти договір до «____» ___________ 2011 року.
9.    Якщо одна із сторін ухилятиметься від укладення договору, то друга сторона має право звернутися до господарського суду з вимогою про примушення укласти договір.
10.    Сторона, що необґрунтовано ухиляється від укладення договору, повинна відшкодувати іншій стороні заподіяні цим збитки.
11.    У разі порушення однією зі сторін обов’язків, зазначених у п. 4, 5, 6, 7 цього договору, вона сплачує іншій стороні неустойку в розмірі _______________________.

 

Сторона 1
Адреса:
Тел.
Банківські реквізити
м.п.
Сторона 1
Адреса:
Тел.
Банківські реквізити
м.п.

Журналістські розслідування

СУДДІВСЬКА "ВЕНДЕТТА" ЗАМІСТЬ ПРАВОСУДДЯ

СУДДІВСЬКА ВЕНДЕТТА ЗАМІСТЬ ПРАВОСУДДЯ

   21 травня в Чернівцях оголосили вирок колишнім бійцям АТО, яких затримали за розбійний напад на  сім’ю голови обласного господарського...

МЕГА-КУРОРТ ЧИ МЕГА-АФЕРА?

МЕГА-КУРОРТ ЧИ МЕГА-АФЕРА?

Новий гірськолижний курорт-гігант хочуть побудувати у Закарпатській області на Свидовецькому хребті. Йдеться про одну з найкрасивіших і найцінніших гірських зон...

СУД ЧИ СУДИЛИЩЕ?

СУД ЧИ СУДИЛИЩЕ?

   Або як на Буковині, порушуючи законодавчі норми,  судять колишніх бійців  АТО, яких звинувачують у розбійному нападі на сім’ю голови...

ЯК ФІНАНСОВІ ШАХРАЇ ПОСВІДКАМИ ЖУРНАЛІСТА ТОРГУЮТЬ

ЯК ФІНАНСОВІ ШАХРАЇ ПОСВІДКАМИ ЖУРНАЛІСТА ТОРГУЮТЬ

Організатори фінансової запорізької піраміди «Мурзілка», які були засуджені за шахрайство, придумали новий спосіб «заробітку». Заснували в невеличкому містечку на Київщині...


ПРАВКОМДокументиПопередній договір
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів