Заява про скасування судового наказу

 

_____________ районний суд  м. Харкова

                                         

Стягувач:   Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»

                   61037, м. Харків, вул. Доброхотова, 11

                   р/р 26009010013856 у АТ «Золоті ворота» м. Харків

                   МФО 351931 Код ЄДРПОУ 31557110

 

Боржник:    ПІБ,

                 який мешкає за адресою:

                 *індекс*, м. Харків, вул. ____, буд. ___, кв. __

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заява

 

 про скасування судового наказу

 

"__" _________ 2013 року суддя __________ районного суду м. Харкова ________ видав наказ про стягнення з мене, ПІБ боржника, на користь Комунального підприємства «Харківські теплові мережі», яке знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Доброхотова, 11 суму заборгованості за надані послуги опалення та гарячу воду у розмірі – _______ (_______________) грн. ___ коп.  за період з __.__.2006 по __.__.2012 р. 

 

 

Відповідно до ч. 1 ст. 105 Цивільного кодексу України боржник  має  право  протягом  десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї  документів  подати  заяву про  його  скасування.

 

 

Вимоги КП «Харківські теплові мережі» щодо стягнення з мене заборгованості у розмірі _________ грн. ___ коп. є необґрунтованими .

 

 

Вимога про скасування засновується на тому, що КП «Харківські теплові мережі» фактично не надавав послуги з опалення, а рахунки виписувалися за надані послуги в повному обсязі. В грудні 2010 року КП «Харківські теплові мережі» при аварійній ситуації в нашій квартирі за адресою: вул. ________, буд._____, кв. ___ був відключений від стояку один із радіаторів. В грудні 2011 року при схожій ситуації був відключений ще один радіатор при цьому було пошкоджене моє майно, зламані стіни, зіпсоване паркет. Працівники, які приїхали на аварію, відмовилися полагодити опалення в моїй квартирі та не прийняли заяву та скаргу, а від стояка найбільшу кімнату, в якій я мешкаю, було відключено. Через це мені доводиться обігріватися електричними обігрівачами і внаслідок цього сплачувати великі рахунки за електроенергію.

 

 

 Відповідно до ст. 257 Цивільного кодексу України, загальна позовна давність становить 3 роки. А період, за який кредитор має право стягувати заборгованість (в тому числі за житлово-комунальні послуги), визначається строком позовної давності (3 роки). Таким чином, КП «Харківські теплові мережі» не має права стягувати заборгованість за період з 2006 по 2010 роки.

 

 

Строк позовної давності застосовується на вимогу сторони до прийняття рішення. У зв’язку з тим, що наказне провадження не передбачає залучення відповідача, тому я був позбавлений свого права на заявлення про строки давності, що вплинуло на суть рішення, зокрема на суму грошового стягнення.

 

 

 

На підставі викладеного та керуючись ст. 105, 106 Цивільного процесуального кодексу України,

 

ПРОШУ:

 

Скасувати судовий наказ ________ районного суду м. Харкова від __.__.2013 р. № ________, виданого за заявою КП «ХТМ» про стягнення суми заборгованості за надані послуги опалення та гарячу воду у розмірі – ______ (_______________) грн. ___ коп.  за період з __.___.2006 по __.___.2012 р.

 

Розглянути ці вимоги у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред’явлення позову.

 

Заява викладена на 2 аркушах.

 

«____» ______ 2013 року                                 Підпис _________________

 

 

Журналістські розслідування

СУД ЧИ СУДИЛИЩЕ?

СУД ЧИ СУДИЛИЩЕ?

   Або як на Буковині, порушуючи законодавчі норми,  судять колишніх бійців  АТО, яких звинувачують у розбійному нападі на сім’ю голови...

ЯК ФІНАНСОВІ ШАХРАЇ ПОСВІДКАМИ ЖУРНАЛІСТА ТОРГУЮТЬ

ЯК ФІНАНСОВІ ШАХРАЇ ПОСВІДКАМИ ЖУРНАЛІСТА ТОРГУЮТЬ

Організатори фінансової запорізької піраміди «Мурзілка», які були засуджені за шахрайство, придумали новий спосіб «заробітку». Заснували в невеличкому містечку на Київщині...

ПОЧЕМУ НЕ ЛОВЯТ МОШЕННИКА ИЗ СТАРОКОНСТАНТИНОВА?

ПОЧЕМУ НЕ ЛОВЯТ МОШЕННИКА ИЗ СТАРОКОНСТАНТИНОВА?

   Нынешняя Украина – клондайк для мошенников всех мастей. Причем свободно и безнаказанно чувствуют себя даже те  аферисты, что годами...

КОРУПЦІЯ У ВОДНОМУ ГОСПОДАРСТВІ ЛЬВІВЩИНИ - Ч. 1

КОРУПЦІЯ У ВОДНОМУ ГОСПОДАРСТВІ ЛЬВІВЩИНИ - Ч. 1

Начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий, якого у вересні 2015 року затримали під час отримання хабара 25 тис....


ПРАВКОМДокументиЗаява про скасування судового наказу
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів