"РОЗУМНИК" - ПРИВАТНИЙ КЛУБ-САДОК У ЛЬВОВІ

 

   У Львов на вул. Миколи  Аркаса, 4 запрацювала  творча студія розвитку дитини   «Розумник», що поєднує гуртки та дитячий садок. У ньому зможе навчатись до 40 дітей.

 

   Вуличка у Франківському районі неподалік парку «Горіховий гай». Огороджена, засаджена деревами  територія. Гарний двоповерховий особняк, до якого поспішають діти з батьками...

    Перші враження від приватного дитсадка «Розумник» доповнює його директор – Оксана Соколовська, яка проводить невеличку екскурсію по закладу.

   - Наш садок може прийняти до 40 дітей, - розповідає директор, показуючи комфортні,  якісно відремонтовані кімнати для гуртків та  розміщення дитячих груп. Загалом, плануємо відкрити чотири групи: ясельну, молодшу, середню і старшу – кожна з 8-10 діток. Це сприятиме тому, що вихователі зможуть приділяти малюкам достатньо уваги, що будуть створені умови індивідуального підходу до кожної дитини.

   - Для розвитку та навчання вихованців у закладі діятимуть сім гуртків, - продовжує розповідь Оксана Соколовська. - Вокальний, естрадно-театральний, з образотворчого мистецтва, підготовки до школи, бальних танцій, логіки, креативного мислення,  англійської мови. У садочку працюватимуть психолог, логопед-дефектолог, вчитель початкових класів. Тобто робота закладу буде спрямована на максимальний розвиток дитини, а в разі необхідності –  малюки завжди зможуть отримати кваліфіковану допомогу.

 

   ...В приватному клубі-садку «Розумник я побував 23 вересня – в день відкритих дверей, коли бажаючі та зацікавлені батьки з дітьми мали можливість познайомитись з колективом закладу, побачити умови, в яких перебуватимуть малюки.

   Під час заходу з вітальним словом виступила співласниця творчої студії «Розумник» на вул. Миколи  Аркаса, 4  Катерина Саєнко. Виступ був сповнений щирості та оптимізму.

   - Ми раді вас вітати  в цьому прекрасному чудовому будинку. В нашому клубі-садочку «»Розумник»,  який запустився в роботу 1 вересня і на який в нас дуже великі плани.   – наголосила Катерина Саєнко. -. Ми хочемо, щоб цей будинок жив повноцінними життям. Щоб тут сміялися діти. Щоб вони тут топотіли своїми ніжками, могли повноцінно розвиватися – в безпечних на комфортних умовах, під опікою кваліфікованих вихователів та педагогів.

   Катерина Саєнко також розповіла, що перший клуб-садок «Розумник» було відкрити рік тому на Леванцівці. І що сьогодні цей заклад, розрахований на три групи,  повністю заповнений. Батьки та діти садком дуже задоволені.  Тобто ідея поєднати гуртки та дитсадок, для того, щоб батьки не витрачали час на «добирання» до гуртків, себе виправдала.

    Судячи з побаченого та почутого, клуб-садок «Розумник»  на вул. Миколи  Аркаса, 4 (пролягає від вул. Княгині Ольги) очікує таке ж майбутнє.

 

                                                                                                                          Віктор Корнієнко

Журналістські розслідування

 СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА "РОМА"?

СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА РОМА ?

      Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

РИТУАЛЬНІ "МАХІНАТОРИ", АБО ЯК У САДОВОГО НА ПОКІЙНИКАХ ЗАРОБЛЯЮТЬ

РИТУАЛЬНІ МАХІНАТОРИ , АБО ЯК У САДОВОГО НА ПОКІЙНИКАХ ЗАРОБЛЯЮТЬ

     У найбільш привабливих закупівлях товарів, робіт і послуг, організованих останнім часом Львівським комунальним підприємством «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг», фігурували,...

КОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА

КОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА

                                             У травні львівський госпсуд визнав банкрутами та дозволив...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМСтатті"РОЗУМНИК" - ПРИВАТНИЙ КЛУБ-САДОК У ЛЬВОВІ
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів