ХТО ПОКРИВАЄ ПАСТОРІВ-ШАХРАЇВ?

   До редакції «Правкому» за допомогою  і захистом своїх прав звернулися львів’яни, що постраждали  від злочинних дій пасторів (керівників) релігійної громадської організації «Церква «Посольство Благословенного царства Божого для всіх народів» (надалі - «Посольство Боже»).

В даний час всі вони є фігурантами кримінального провадження (як потерпілі), слухання якого почав Пустомитівський районний суд.

   Суть цієї справи така. Слідство встановило, що у 2007-2008 роках віряни під впливом чотирьох пасторів оформляли кредити в банках під заставу своїх квартир, а гроші віддавали «Посольству Божому» «для розвитку бізнесу». Ці кошти пастори просто привласнювали, купували за них дорогі особняки, квартири, автомобілі, коштовності, їздили відпочивати за кордон.

    За приблизними підрахунками потерпілих, з пастви у Львівській області пастори «викачали» близько п’яти мільйонів доларів США. Натомість слідство спромоглося довести, що обвинувачені заволоділи  коштами вірян на суму 3 мільйони 587 тисяч гривень. За матеріалами слідства, кількість ошуканих вірян складає 27 осіб.

   Головне, що турбує потерпілих сьогодні, це те, щоб «справу пасторів» у суді не було  розвалено. Для таких побоювань є самі серйозні підстави. Одна з них -  твердження слідчих та прокурорів про те, що більшість матеріалів кримінального провадження стосовно пасторів «Посольства Божого», була знищена під час  «ночі гніву» у Львові: частина – згоріла в приміщенні  обласного УМВС, частина – обласній прокуратурі.

   Враховуючи у першу чергу той факт, що «Посольство Боже» у Львові діє дотепер, а його «верхівка» славиться тісними корупційними зв’язками  в судах, прокуратурі, міліції, СБУ,  редакція «Правкому» вирішила приділити «справі пасторів» найретельнішу увагу.

   Сьогодні ми друкуємо те, що «згоріти» під час «ночі гніву» не встигло – обвинувальний акт.

Журналістські розслідування

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...


ПРАВКОМЖурналістські розлідуванняХТО ПОКРИВАЄ ПАСТОРІВ-ШАХРАЇВ?
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів