ХТО ПОКРИВАЄ ПАСТОРІВ-ШАХРАЇВ?

   До редакції «Правкому» за допомогою  і захистом своїх прав звернулися львів’яни, що постраждали  від злочинних дій пасторів (керівників) релігійної громадської організації «Церква «Посольство Благословенного царства Божого для всіх народів» (надалі - «Посольство Боже»).

В даний час всі вони є фігурантами кримінального провадження (як потерпілі), слухання якого почав Пустомитівський районний суд.

   Суть цієї справи така. Слідство встановило, що у 2007-2008 роках віряни під впливом чотирьох пасторів оформляли кредити в банках під заставу своїх квартир, а гроші віддавали «Посольству Божому» «для розвитку бізнесу». Ці кошти пастори просто привласнювали, купували за них дорогі особняки, квартири, автомобілі, коштовності, їздили відпочивати за кордон.

    За приблизними підрахунками потерпілих, з пастви у Львівській області пастори «викачали» близько п’яти мільйонів доларів США. Натомість слідство спромоглося довести, що обвинувачені заволоділи  коштами вірян на суму 3 мільйони 587 тисяч гривень. За матеріалами слідства, кількість ошуканих вірян складає 27 осіб.

   Головне, що турбує потерпілих сьогодні, це те, щоб «справу пасторів» у суді не було  розвалено. Для таких побоювань є самі серйозні підстави. Одна з них -  твердження слідчих та прокурорів про те, що більшість матеріалів кримінального провадження стосовно пасторів «Посольства Божого», була знищена під час  «ночі гніву» у Львові: частина – згоріла в приміщенні  обласного УМВС, частина – обласній прокуратурі.

   Враховуючи у першу чергу той факт, що «Посольство Боже» у Львові діє дотепер, а його «верхівка» славиться тісними корупційними зв’язками  в судах, прокуратурі, міліції, СБУ,  редакція «Правкому» вирішила приділити «справі пасторів» найретельнішу увагу.

   Сьогодні ми друкуємо те, що «згоріти» під час «ночі гніву» не встигло – обвинувальний акт.

Журналістські розслідування

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

      Наприкінці минулого року у Львові правоохоронці розпочали розслідування справи щодо можливих зловживань керівника Львівської архиєпархії УГКЦ, митрополита Ігоря...

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ "ЛЮДЕЙ САДОВОГО"

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ ЛЮДЕЙ САДОВОГО

                       У Львові почали банкрутити фірму, яку було створено для зведення...

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМЖурналістські розлідуванняХТО ПОКРИВАЄ ПАСТОРІВ-ШАХРАЇВ?
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів