КОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА

                                     

       У травні львівський госпсуд визнав банкрутами та дозволив ліквідувати дві фірми. Дані товариства за дивним збігом обставин є боржниками податкових органів та фігурували в кримінальних провадженнях щодо ухилення від сплати податків.

    Йдеться про Товариство з обмеженою відповідальністю "Технопак",  що заборгувало податковим органам понад 2,8 млн. грн., та  про Приватне акціонерне товариство "Артор" – з боргом перед податківцями понад 5,3 млн. грн.

    Обидві фірми були визнані банкрутами в один день: згідно постанов господарського суду Львівської області, винесених суддею Лідією Чорній 20 травня 2020 року.

 

 

    Цікаво, що це не єдине співпадіння.

   За наявною інформацією, провадження у справах про банкрутство ТОВ «Технопак» та ПрАТ "Артор" також були відкриті в один день: ухвалами господарського суду Львівської області під головуванням судді Лідії Чорній від 29.01.2020 року – за заявами Головного управління Державної податкової служби у Львівській області.

   Згідно даних ухвал, грошові вимоги податкової служби до ТОВ "Технопак" було визнано  у розмірі 2 845 489,18 грн., до ПрАТ "Артор" – у розмірі 5 331 783,50 грн.

    Із наявних у судовому реєстрі рішень відомо також, що кошти в сумі 2 845 489,18 грн. з ТзОВ «Технопак» в дохід Державного бюджету України було постановлено стягнути ще в 2013 році. Згідно постанови Львівського окружного адміністративного суду від 14.08.2013 року за позовом ДПІ у Франківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області до ТзОВ «Технопак», який було задоволено.

   Водночас інформацію про те, як утворилась значна частина вищеназваної заборгованості, вдалося віднайти в ухвалі Сихівського районного суду м. Львова від 03.08.2017 року. Дане рішення стосується звільнення від кримінальної відповідальності за ч.2 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків у великих розмірах) у зв'язку із закінченням строків давності засновника та директора ТзОВ «Технопак». В ухвалі, зокрема, вказано, що внаслідок умисних дій директора ТзОВ «Технопак» в період червня-грудня 2009 року, було занижено сплату податку на додану вартість в загальній сумі 1 294 240 грн.

    У подібному  кримінальному провадженні щодо ухилення від сплати податків (за ч.1 ст.212 КК України)  фігурувало й ПрАТ "Артор". Підтверджує  це, зокрема, ухвала слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 14 лютого 2017 року про тимчасовий доступ до речей і документів.У ній йдеться про здійснення досудового слідства у справі за  ч.1 ст.212 КК України, у ході якого було встановлено, що «службові особи ПАТ «Артор» в період 2015 року ухилились від сплати податків на загальну суму 941 110 грн., шляхом безпідставного відображення в бухгалтерському та податковому обліках підприємства документів ТОВ «Силіконова долина», які містять неправдиві відомості».

 

    За даними порталу YouControl, ТзОВ "Технопак", що спеціалізується на виробництві тари з пластмас, було зареєстровано 19.10.1995 року. Керівником та співзасновником товариства є Степанов Олег Валентинович. Ще одним співзасновником - Костенко Ірина Валентинівна.

    Приватне акціонерне товариство "Артор", основний вид діяльності яного неспециалізована оптова торгівля,  було зареєстровано 25.10.1995 року. Керівником та єдиним засновником підприємства-боржника  є громадянин Морокко Сбіхі Салах-Еддін.   Керівником (підписантом), учасником у минулому вказано Рогуцького Миколу Богдановича.

 

 

                   

Журналістські розслідування

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

      Низка фактів свідчить про те, що Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова", генеральним директором...

У Львові тендер інституту патології крові "розпиляли" фірми з однаковими документами

У Львові тендер інституту патології крові розпиляли фірми з однаковими документами

    Йдеться про "Кейтерінг-груп" та "Укр-Галич", що "конкурували" між собою в тендері на закупівлю послуги із харчування стаціонарних хворих...

 СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА "РОМА"?

СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА РОМА ?

      Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)


ПРАВКОМЖурналістські розлідуванняКОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів