БЛОГИ

Чому мене не цікавить ставлення Авакова до Гепи

Posted Автор: Створено: в Політика
  • Розмір: Larger Smaller
  • Коментарів: 1
  • Підписатися на оновлення
  • Друкувати

   Кілька тижнів тому  я вперше звернувся до міністра МВС Арсена Авакова через Фейсбук. В зверненні йшлося про кричущі зловживання працівників слідчого відділу Шевченківського  райвідділу міліції Львова, які  більше ніж півтора року приховують злочин, від якого потерпає онкохвора жінка – викладач університету «Львівська політехніка» Злочинець – відомий львівський шахрай, використовуючи зв’язки в міліції,  умисно не виконує рішення суду - не віддає їй заборговані кошти. Гроші ці потрібні на термінове лікування. 

 

   Однак жодної відповіді на своє звернення я не отримав.

   А вчора звернув увагу на блог Арсена Авакова на «Українській правді». Він поповнився ще одним матеріалом – «Ответы на «острые» вопросы», у якому міністр внутрішніх справ коментує останні (що накопичилися  в мережі)  «смажені» теми. Закупівлю «за дико завищеною ціною» бронежилетів у Коломойського,  нинішнє ставлення до Гепи, інформацію про «розкішний» приміський особняк з басейном, персональну штатну охорону, про участь свого сина Олександра в швидкісних гонках мажорів на нічних вулицях Києва.

   Читаючи цей творчий доробок, у якому пан міністр, зокрема, стверджує, що  «як і раніше живе в невеликому номері готелю в центрі», який оплачує сам і де  «негде книжки складывать», чомусь  згадав пітні довгі черги під кабінетами його підлеглих – у дні особистих прийомів, коли потерпілі від злочинів, який  дома ніде складати стоси відписок, безуспішно оббивають міліцейські пороги.

   Цим громадянам абсолютно по барабану, чи змінилося в кращий бік  ставлення пана міністра до Гепи.  Найбільше вони хочуть знати, коли  органи МВС під його керівництвом почнуть виконувати свої прямі обов’язки. Коли і як,  зокрема, зміниться ситуація з напівпаралізованим міліцейським слідством, яке у народі останнім часом називають «могильником нерозкритих злочинів». Чи почнуть цей «могильник» врешті-решт  розгрібати? Чи все лишиться таким, як було раніше: кількість нерозкритих злочинів буде зростати пропорційно з кількістю  заміських особняків міліцейських генералів.

   Дуже хотілося б, щоб пан міністр, в черговому матеріалі на кшталт «Ответов на «острые» вопросы», дав коментарі не на чергові «смажені» теми, які накопичилися в мережі, а на питання, що хвилють все суспільство.  

0

Коментарі

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 січня 2020

Журналістські розслідування

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...

ПРАВКОМБлогиВіктор КорнієнкоЧому мене не цікавить ставлення Авакова до Гепи
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів