БЛОГИ

СПРАВЖНЯ «НІЧ ГНІВУ» - ПОПЕРЕДУ

Posted Автор: Створено: в Розслідування
  • Розмір: Larger Smaller
  • Коментарів: 0
  • Підписатися на оновлення
  • Друкувати

    «Обидва моїх сина воюють в українській армії на Донбасі. Вони обов’язково повернуться і з вами розберуться…»

    Ці слова я почув на особистому прийомі в прокурора Львівської області, у якому взяв участь на прохання жертв шахрайства з боку пасторів церкви «Посольства Божого». В обличчя прокурорських чиновників (окрім прокурора, на зустрічі були присутні четверо його підлеглих) їх кинула одна з потерпілих. «Адресати», почувши цю погрозу, притихли, опустили голови і нічого не відповіли.

    …Загалом розслідування «справи пасторів» тягнулося понад чотири 4 роки. Її  кілька разів закривали-відкривали, «кидали» з райвідділу у райвідділ. Все свідчило про те, що слідство гальмується умисно.

    До суду справу скерували в кінці минулого року – як стверджують потерпілі,  в «обрізаному» вигляді. На той момент вона була розділена на два кримінальних провадження. До суду направили обвинувальний акт по провадженню, у якому фігурувало 17 епізодів шахрайства і  30 потерпілих. Інше провадження, де було 25 потерпілих, лишилося на дорозслідуванні в міліції.

  А потім був Майдан, «ніч гніву» у Львові, заяви слідчих і прокурорів про те, що «справа пасторів» під час цих подій була знищена. Причому – згоріло відразу два кримінальних провадження – і те, що було в міліції, і те, що знаходилося в прокуратурі (яке прокурорські працівники збиралася долучити до обвинувального акту – передати до суду).

   На особистому прийомі в обласного прокурора потерпілі сподівалися почути відповідь, зокрема, на такі питання: якщо справа дійсно згоріла, то де підтверджуючі документи (чому в суд з боку прокуратури не було надано жодної офіційної довідки), чому впродовж останніх півроку (з моменту «ночі гніву») прокуратурою не було вжито заходів для відновлення «згорілих» матеріалів кримінального провадження.

    Потерпілим відповіли, що справа «все-таки» згоріла (не назвавши при цьому жоден підтверджуючий документ), що відновлення матеріалів кримінального провадження нормами нового КПК не передбачено і що за обставин, які  склалися,  шахрайство з боку пасторів «Посольства Божого» їм доведеться доводити власними показами під час судового слідства.

    І тоді одна з потерпілих кинула в обличчя прокурорських чиновників ті слова…

0

Коментарі

  • Комментарі поки що відсутні

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 23 жовтня 2018

Журналістські розслідування

СУДДІВСЬКА "ВЕНДЕТТА" ЗАМІСТЬ ПРАВОСУДДЯ

СУДДІВСЬКА ВЕНДЕТТА ЗАМІСТЬ ПРАВОСУДДЯ

   21 травня в Чернівцях оголосили вирок колишнім бійцям АТО, яких затримали за розбійний напад на  сім’ю голови обласного господарського...

МЕГА-КУРОРТ ЧИ МЕГА-АФЕРА?

МЕГА-КУРОРТ ЧИ МЕГА-АФЕРА?

Новий гірськолижний курорт-гігант хочуть побудувати у Закарпатській області на Свидовецькому хребті. Йдеться про одну з найкрасивіших і найцінніших гірських зон...

СУД ЧИ СУДИЛИЩЕ?

СУД ЧИ СУДИЛИЩЕ?

   Або як на Буковині, порушуючи законодавчі норми,  судять колишніх бійців  АТО, яких звинувачують у розбійному нападі на сім’ю голови...

ЯК ФІНАНСОВІ ШАХРАЇ ПОСВІДКАМИ ЖУРНАЛІСТА ТОРГУЮТЬ

ЯК ФІНАНСОВІ ШАХРАЇ ПОСВІДКАМИ ЖУРНАЛІСТА ТОРГУЮТЬ

Організатори фінансової запорізької піраміди «Мурзілка», які були засуджені за шахрайство, придумали новий спосіб «заробітку». Заснували в невеличкому містечку на Київщині...

ПРАВКОМБлогиВіктор КорнієнкоСПРАВЖНЯ «НІЧ ГНІВУ» - ПОПЕРЕДУ
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів