БЛОГИ

СПРАВЖНЯ «НІЧ ГНІВУ» - ПОПЕРЕДУ

Posted Автор: Створено: в Розслідування
  • Розмір: Larger Smaller
  • Коментарів: 0
  • Підписатися на оновлення
  • Друкувати

    «Обидва моїх сина воюють в українській армії на Донбасі. Вони обов’язково повернуться і з вами розберуться…»

    Ці слова я почув на особистому прийомі в прокурора Львівської області, у якому взяв участь на прохання жертв шахрайства з боку пасторів церкви «Посольства Божого». В обличчя прокурорських чиновників (окрім прокурора, на зустрічі були присутні четверо його підлеглих) їх кинула одна з потерпілих. «Адресати», почувши цю погрозу, притихли, опустили голови і нічого не відповіли.

    …Загалом розслідування «справи пасторів» тягнулося понад чотири 4 роки. Її  кілька разів закривали-відкривали, «кидали» з райвідділу у райвідділ. Все свідчило про те, що слідство гальмується умисно.

    До суду справу скерували в кінці минулого року – як стверджують потерпілі,  в «обрізаному» вигляді. На той момент вона була розділена на два кримінальних провадження. До суду направили обвинувальний акт по провадженню, у якому фігурувало 17 епізодів шахрайства і  30 потерпілих. Інше провадження, де було 25 потерпілих, лишилося на дорозслідуванні в міліції.

  А потім був Майдан, «ніч гніву» у Львові, заяви слідчих і прокурорів про те, що «справа пасторів» під час цих подій була знищена. Причому – згоріло відразу два кримінальних провадження – і те, що було в міліції, і те, що знаходилося в прокуратурі (яке прокурорські працівники збиралася долучити до обвинувального акту – передати до суду).

   На особистому прийомі в обласного прокурора потерпілі сподівалися почути відповідь, зокрема, на такі питання: якщо справа дійсно згоріла, то де підтверджуючі документи (чому в суд з боку прокуратури не було надано жодної офіційної довідки), чому впродовж останніх півроку (з моменту «ночі гніву») прокуратурою не було вжито заходів для відновлення «згорілих» матеріалів кримінального провадження.

    Потерпілим відповіли, що справа «все-таки» згоріла (не назвавши при цьому жоден підтверджуючий документ), що відновлення матеріалів кримінального провадження нормами нового КПК не передбачено і що за обставин, які  склалися,  шахрайство з боку пасторів «Посольства Божого» їм доведеться доводити власними показами під час судового слідства.

    І тоді одна з потерпілих кинула в обличчя прокурорських чиновників ті слова…

0

Коментарі

  • Комментарі поки що відсутні

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023

Журналістські розслідування

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

Тендерні «дива» в 5-ій міській клінічній лікарні Львова

      Низка фактів свідчить про те, що Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова", генеральним директором...

У Львові тендер інституту патології крові "розпиляли" фірми з однаковими документами

У Львові тендер інституту патології крові розпиляли фірми з однаковими документами

    Йдеться про "Кейтерінг-груп" та "Укр-Галич", що "конкурували" між собою в тендері на закупівлю послуги із харчування стаціонарних хворих...

 СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА "РОМА"?

СКІЛЬКИ КОШТІВ НА РЕМОНТАХ ДОРІГ ПРИВЛАСНИЛА ФІРМА РОМА ?

      Приватне підприємство «Рома», власником та керівником якого є депутат Львівської облради Роман Демчина, упродовж останнього часу стало фігурантом низки...

"АФЕРА СТОЛІТТЯ" ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

АФЕРА СТОЛІТТЯ ПО-ПРИКАРПАТСЬКИ: МІЛЬЯРДНІ ЗБИТКИ, ЖОДНОГО ПОКАРАНОГО

       Чотири роки тому в Івано-Франківську викрили масштабну шахрайську схему, від якої  збитків зазнала низка українських банків, міжнародна компанія...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)

ПРАВКОМБлогиВіктор КорнієнкоСПРАВЖНЯ «НІЧ ГНІВУ» - ПОПЕРЕДУ
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів