БЛОГИ

СПРАВЖНЯ «НІЧ ГНІВУ» - ПОПЕРЕДУ

Posted Автор: Створено: в Розслідування
  • Розмір: Larger Smaller
  • Коментарів: 0
  • Підписатися на оновлення
  • Друкувати

    «Обидва моїх сина воюють в українській армії на Донбасі. Вони обов’язково повернуться і з вами розберуться…»

    Ці слова я почув на особистому прийомі в прокурора Львівської області, у якому взяв участь на прохання жертв шахрайства з боку пасторів церкви «Посольства Божого». В обличчя прокурорських чиновників (окрім прокурора, на зустрічі були присутні четверо його підлеглих) їх кинула одна з потерпілих. «Адресати», почувши цю погрозу, притихли, опустили голови і нічого не відповіли.

    …Загалом розслідування «справи пасторів» тягнулося понад чотири 4 роки. Її  кілька разів закривали-відкривали, «кидали» з райвідділу у райвідділ. Все свідчило про те, що слідство гальмується умисно.

    До суду справу скерували в кінці минулого року – як стверджують потерпілі,  в «обрізаному» вигляді. На той момент вона була розділена на два кримінальних провадження. До суду направили обвинувальний акт по провадженню, у якому фігурувало 17 епізодів шахрайства і  30 потерпілих. Інше провадження, де було 25 потерпілих, лишилося на дорозслідуванні в міліції.

  А потім був Майдан, «ніч гніву» у Львові, заяви слідчих і прокурорів про те, що «справа пасторів» під час цих подій була знищена. Причому – згоріло відразу два кримінальних провадження – і те, що було в міліції, і те, що знаходилося в прокуратурі (яке прокурорські працівники збиралася долучити до обвинувального акту – передати до суду).

   На особистому прийомі в обласного прокурора потерпілі сподівалися почути відповідь, зокрема, на такі питання: якщо справа дійсно згоріла, то де підтверджуючі документи (чому в суд з боку прокуратури не було надано жодної офіційної довідки), чому впродовж останніх півроку (з моменту «ночі гніву») прокуратурою не було вжито заходів для відновлення «згорілих» матеріалів кримінального провадження.

    Потерпілим відповіли, що справа «все-таки» згоріла (не назвавши при цьому жоден підтверджуючий документ), що відновлення матеріалів кримінального провадження нормами нового КПК не передбачено і що за обставин, які  склалися,  шахрайство з боку пасторів «Посольства Божого» їм доведеться доводити власними показами під час судового слідства.

    І тоді одна з потерпілих кинула в обличчя прокурорських чиновників ті слова…

0

Коментарі

  • Комментарі поки що відсутні

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 липня 2020

Журналістські розслідування

РИТУАЛЬНІ "МАХІНАТОРИ", АБО ЯК У САДОВОГО НА ПОКІЙНИКАХ ЗАРОБЛЯЮТЬ

РИТУАЛЬНІ МАХІНАТОРИ , АБО ЯК У САДОВОГО НА ПОКІЙНИКАХ ЗАРОБЛЯЮТЬ

     У найбільш привабливих закупівлях товарів, робіт і послуг, організованих останнім часом Львівським комунальним підприємством «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг», фігурували,...

КОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА

КОМУ КАРАНТИН, А КОМУ - СУМНІВНІ БАНКРУТСТВА

                                             У травні львівський госпсуд визнав банкрутами та дозволив...

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

ЧОМУ ЛЬВІВСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ПРИХОВУЮТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ В ЦЕРКОВНІЙ КРАМНИЦІ?

      Наприкінці минулого року у Львові правоохоронці розпочали розслідування справи щодо можливих зловживань керівника Львівської архиєпархії УГКЦ, митрополита Ігоря...

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ "ЛЮДЕЙ САДОВОГО"

ЩЕ ОДНА АФЕРА ІЗ СЛІДАМИ ЛЮДЕЙ САДОВОГО

                       У Львові почали банкрутити фірму, яку було створено для зведення...

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО
Пелехач Христина Романівна:
096-747-51-05


Сімейне право (розлучення, аліменти, поділ майна)
Авторське право (реєстрація та захист авторських прав)
Протидія домашньому насильству (консультації, захист)

ПРАВКОМБлогиВіктор КорнієнкоСПРАВЖНЯ «НІЧ ГНІВУ» - ПОПЕРЕДУ
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів