БЛОГИ

СПРАВЖНЯ «НІЧ ГНІВУ» - ПОПЕРЕДУ

Posted Автор: Створено: в Розслідування
  • Розмір: Larger Smaller
  • Коментарів: 0
  • Підписатися на оновлення
  • Друкувати

    «Обидва моїх сина воюють в українській армії на Донбасі. Вони обов’язково повернуться і з вами розберуться…»

    Ці слова я почув на особистому прийомі в прокурора Львівської області, у якому взяв участь на прохання жертв шахрайства з боку пасторів церкви «Посольства Божого». В обличчя прокурорських чиновників (окрім прокурора, на зустрічі були присутні четверо його підлеглих) їх кинула одна з потерпілих. «Адресати», почувши цю погрозу, притихли, опустили голови і нічого не відповіли.

    …Загалом розслідування «справи пасторів» тягнулося понад чотири 4 роки. Її  кілька разів закривали-відкривали, «кидали» з райвідділу у райвідділ. Все свідчило про те, що слідство гальмується умисно.

    До суду справу скерували в кінці минулого року – як стверджують потерпілі,  в «обрізаному» вигляді. На той момент вона була розділена на два кримінальних провадження. До суду направили обвинувальний акт по провадженню, у якому фігурувало 17 епізодів шахрайства і  30 потерпілих. Інше провадження, де було 25 потерпілих, лишилося на дорозслідуванні в міліції.

  А потім був Майдан, «ніч гніву» у Львові, заяви слідчих і прокурорів про те, що «справа пасторів» під час цих подій була знищена. Причому – згоріло відразу два кримінальних провадження – і те, що було в міліції, і те, що знаходилося в прокуратурі (яке прокурорські працівники збиралася долучити до обвинувального акту – передати до суду).

   На особистому прийомі в обласного прокурора потерпілі сподівалися почути відповідь, зокрема, на такі питання: якщо справа дійсно згоріла, то де підтверджуючі документи (чому в суд з боку прокуратури не було надано жодної офіційної довідки), чому впродовж останніх півроку (з моменту «ночі гніву») прокуратурою не було вжито заходів для відновлення «згорілих» матеріалів кримінального провадження.

    Потерпілим відповіли, що справа «все-таки» згоріла (не назвавши при цьому жоден підтверджуючий документ), що відновлення матеріалів кримінального провадження нормами нового КПК не передбачено і що за обставин, які  склалися,  шахрайство з боку пасторів «Посольства Божого» їм доведеться доводити власними показами під час судового слідства.

    І тоді одна з потерпілих кинула в обличчя прокурорських чиновників ті слова…

0

Коментарі

  • Комментарі поки що відсутні

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 січня 2020

Журналістські розслідування

ХТО "КРИШУЄ" КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

ХТО КРИШУЄ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ?

   За дивним збігом обставин за головування у Львівській обласні раді Олександра Ганущина мільйонні тендери на ремонт комунальних закладів та...

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ "ПРОТЕЗНА" МАФІЯ?

ЧИ Є НА ГАЛИЧИНІ ПРОТЕЗНА МАФІЯ?

   Схема, через яку на межі занепаду  опинився Львівський протезний завод, давно мала б  зацікавити не лише правоохоронні органи, але...

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

ЗВИЧКА ДО БЕЗЗАКОННЯ

    Або як нова патрульна поліція та суддя Сихівського райсуду Львова зробили з абсолютно тверезого водія адмінправопорушника.      Ніякого ДАІ в...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, "ОБОРОНКА"...

СТРИПТИЗ, БОРДЕЛІ, ОБОРОНКА ...

  Або про те, як у Львові в умовах війни знищували підприємство, що має стратегічне значення для економіки та безпеки...

ПРАВКОМБлогиВіктор КорнієнкоСПРАВЖНЯ «НІЧ ГНІВУ» - ПОПЕРЕДУ
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів